VeniVidi.lt: „Cottage“ – dušo malonumai kiekvienam skoniui

Sveiki,

Rašydama tinklaraštį aš sutinku labai skirtingo skonio žmonių, su kuriais mėgstame diskutuoti apie kosmetikos priemones. Net dėl prausimosi priemonių skoniai išsiskiria. Vieniems tiesiog svarbu, kad produktas gerai plautų ir daugiau reikalavimų jie nekelia. Kiti nori kvepiančių dušo gelių. Dar kiti ieško kuo saugesnių sudėčių.

Aš pati nesu itin išranki, tačiau šiokių tokių reikalavimų turiu. Man patiks tas produktas, kuris skaniai kvepia ir nesausina kūno odos. Visa kita smulkmena.

Išbandžiau tris vienos kompanijos, tačiau labai skirtingas prausimosi priemones. Ta kompanija – „Cottage“, o produktai tokie:

COTTAGE DOUCE GUIMAUVE dušo pienelis, kvepiantis zefyrais;

COTTAGE RICE POWDER dušo kremas, kvepiantis ryžiais ir pudra;

COTTAGE HUILE ARGAN rinkinys, kurį sudaro prausimosi aliejus, kūno aliejus ir vonios druska.

Taigi, praustis galėjau dušo pieneliu, kremu, arba aliejumi. Aptarsime visus ir papasakosiu, kas patiko labiausiai.

 

 

COTTAGE DOUCE GUIMAUVE dušo pienelis, kvepiantis zefyrais

Cukrinių kvapų ir rožinių spalvų gerbėjai, atsisukit! Rodau produktą jums! Aprašymas teigia, kad šis pienelis pasižymi subtiliu, jaukiu aromatu, kuriame atsiskleidžia muskuso zefyrinių gėlių švelnumas ir vanilė, maloniai prisiliečianti prie kūno ir primenanti magišką vaikystės laikotarpį.

Aš pati nesu didžiausia saldžių kvapų gerbėja, bet šis nėra per daug įkyrus, tad skiriu pliusą. Pats pienelis nei per tirštas, nei per skystas. Užpiltas ant kempinės suputoja greitai. Plauna gerai. Sausinimas minimalus. Kremo po dušo reikia, bet aš bet kokiu atveju be jo neapsieinu. Neblogai neblogai, aromatas ne kiekvienam, bet pats pienelis patiko.

 

 

COTTAGE RICE POWDER dušo kremas, kvepiantis ryžiais ir pudra

Prausimosi kremas skirtas jautriai ir alergiškai odai prižiūrėti. Tokie retai turi kvapą, nes paprastai jautrūs žmonės su jais nedraugauja. Visgi ši priemonė kvapni. Kadangi, aš didelių problemų su oda neturiu, man labai patiko! Tas ryžių aromatas toks subtilus, toks prabangus… Retai nebrangūs dušo geliai gali tokiais pasigirti. Kremas gana tirštas ir juo praustis vienas malonumas. Standi puta ilgai nesukrenta. Ar sakiau, kad subtiliai maloniai kvepia? Be to, dušo kremas nesukelia sausumo jausmo. Taip taip, aš naudoju kūno losjoną arba aliejų, tačiau visada jaučiasi, kad jo reikia kuo greičiau, o kada tiesiog iš įpročio tepu.

Šis „Cottage“ produktas tapo mano favoritu.

 

COTTAGE HUILE ARGAN rinkinys

Išbandžiau dvi rinkinio priemones. Dušo aliejų ir kūno aliejų. Abu produktai praturtinti argano aliejumi.

Dušo aliejai mane vilioja, tačiau jų pasiūla nėra didelė. Mano favoritas – „l’occitane“ migdolinis aliejus, tačiau jo kaina nedraugiška. Įdomu buvo išmėginti pigesnę alternatyvą. „Cottage“ dušo aliejus tirštas, susilietęs su vandeniu virsta tarsi pieneliu, putoja, prausia ir nesausina. Iš esmės, galėtų tapti neblogu pakaitalu minėtam brangiam produktui. Tačiau man nesiseka susidraugauti su kvapu. Jis toks salstelėjęs ir per daug ilgai išlieka. Tik tiek. Visomis kitomis prasmėmis aliejus vertas dėmesio. Kūnui skirtas aliejus paliko neblogą įspūdį. Jo kvapas panašus, bet ne toks intensyvus. Konsistencija tiršta, riebi. Tai nėra sausasis aliejus, todėl ilgiau geriasi, tačiau puikiai tinka masažui, tad galima pritaikyti pagal poreikį.

 

 

Nors „Cottage“ produktus žinau kone nuo vaikystės, išbandžiau tik pirmą kartą. Mane nustebino, kad jų sudėtys gana natūralios, o kvapai smagesni, nei tikėjausi žiūrėdama į buteliukus. Be to, gana didelė skirtingų produktų ir aromatų pasiūla. Liuks!

 

Linkėjimai,

Salomėja iš venividi.lt

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-07-28