BESAME apie PHYSICIANS FORMULA naujienas!

Jau pavasaris ir tikrai tai pats metas gaiviam ir švytinčiam makiažui! Jį sukurti yra daugybė priemonių, bet pati dažniausia ir kartu paprasčiausia yra highlighteriai, t.y., švytėjimo suteikiančios priemonės. Tad šiandien papasakosiu apie amerikietiško prekinio ženklo Physicians Formula naujieną, keturių skirtingų spalvų „Butter Highlighter“.

Jie apibūdinami kaip ilgai išliekantys, kreminės formulės highlighteriai su unikalia tekstūra, kuri susilietusi su oda tarsi ištirpsta, suteikdama nuostabaus švytėjimo. Sudėtyje turi vertingų sviestų iš pačios Amazonės - Murumuru, Cupuacu ir Tucuma, taip pat peptidų ir odą kondicionuojančių medžiagų, kurios drėkina, o naturalūs pigmentai ir spindesio suteikiančios dalelės vizualiai sukuria lygios, glotnios, švelnios ir švytinčios odos efektą.

 

 

 

 

 

 

 

Priemonės įpakuotos į kartonines dežutes ir yra plastikiniuose apvaliuose, atsisukančiuose indeliuose, kurie pakankamai sunkūs. Dizainas tropiškas, tad labai vasariškas! Visų jų kvapas taip pat nukelia į egzotiškas šalis, nes kvepia lyg kokosais, pina colada... Mintimis nukelia net į Rio karnavalus, o patys highlighterių raštai primena smėlio bangeles pajūryje ar nerūpestingai susiglamžusią šilkinę patalynę. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visi „Butter Highlighter“ yra kreminiai ir jų formulė itin įdomi! Liečiant su pirštu indelyje atrodo, kad liesčiau minkštą, kiek drėgną sviestą ir tokio aksominio švelnumo, kad stipriau įspaudus rodos ir įdumba. Tačiau, nors tai ir kreminis produktas, bet uždėtas ant odos nudžiūna į sausą. Visų jų pigmentacija stipri, tad efektui pasiekti užtenka highlighterį tik vos vos paliesti ir dėti ant veido. Jie nėra patys subtiliausi highlighteriai, intensyviai švyti net uždėjus mažai, o apšvietus saulei pasimato ir šiek tiek smulkių blizgučių. Tepti man pasirodė paprasčiausia pirštais, bet taip pat nėra sunku išsklaidyti imant šepetėliu ar drėgna kempinėle. Jei yra galvojančių: "o kuriose veido vietose jį dėti?", tai ant iškiliausių veido taškų. Virš skruostikaulių, truputėlį virš antakių, ties nosies ir smakro viduriuku. Taip pat puikiai išryškina akis patepus vidinius akių kampučius, tačiau šias priemones puikiai galima naudoti ir kaip akių šešėlius!

 

 

 

 

 

 

 

Kaip minėjau, „Butter Highlighter“ galima rinktis iš keturių skirtingų spalvų, kurios savo pavadinimais beveik viską nusako, bet pasistengsiu ir apibūdinti. Tik beveik visi jie ant odos persiduoda kiek šviesesni nei atrodo indeliuose.

PEARL - šviesiausia ketvertuko spalva, beveik balta, ledinė šalta, tokia tikra perlinė, turinti perlamutriškumo ir šiek tiek rausvo tono. 

CHAMPAGNE - labiau gelsvo aukso spalva nei šampaninė, turi geltonų mažų blizgučių ir šiltą atspalvį.

PINK - tai švelni rožinė perlamutrinė spalva, ji kartu gali būti ne vien kaip highlighteris, bet ir švelnūs skaistalai, ant odos persiduoda lengva ir pastelinė, bet itin reflektyvi.

ROSE GOLD - tamsiausia ketvertuko spalva, ji rausvo aukso, tiks tik tamsesniems odos tonams.

Abejose mano nuotraukose highlighteriai dengti pirštais, tik vienas brūkštelėjimas pilnas ir stiprus, o kitas lengvas, taip, kaip dengtųsi ant veido. Viršutinė nuotrauka kambario apšvietime, o apatinė su blykste.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Man patiko, kad „Butter Highlighter“ labai lengva naudotis, nes išsisklaido su pirštais ypač lengvai, o minkšta, zefyrinė formulė ir visi egzotiški sviestai sudėtyje taip pat kažkas neįprasto. Jei kažkuri ketvertuko spalva sužavėjo ir norit švytėjimo, tikrai verta užmestį akį!

Besame iš besameapzvalgos.lt

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.