L.A. GIRL BROW POMADE kreminiai antakių dažai, 3 g

Prekės kodas:
 • 9,99 €
Spalva
 • PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves ir e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą ar Eurokos parduotuvę pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NAUJA! Pristatymas į pasirinktą OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d.

 • Aprašymas

  L.A. GIRL BROW POMADE
  kreminiai antakių dažai
   
  Kreminiai antakių dažai – pomada – sukurti tobulai antakių formai susikurti. Dėl švelnios dažų tekstūros ir pigmentų gausos lengvai nubrėšite antakių formą, plaukelių imitacijas arba nuspalvinsite antakius, suteikdamos jiems ryškumo bei sukurdamos tobulų antakių formą. Vandeniui atspari formulė padės priemonei išlikti visą dieną ir neišblukti.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Rekomenduojama naudoti priemonę kartu su L.A. GIRL dvipusiu antakių šepetėliu #207
   
   
  Apie L.A GIRL
   
  L.A. GIRL kosmetikos tikslas – skatinti kūrybiškumą, vartotojui suteikiant naujausias tendencijas atitinkančias, inovatyvias, aukštos kokybės kosmetikos priemones. Visi, nuo pradedančiųjų iki makiažo guru, ras sau tinkamas prekes L.A GIRL asortimente. Prekių ženklas ne tik pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu, bet ir įkvepia grožį, suteikdamas naujų būdų saviraiškai. L.A GIRL daug dėmesio skiria spalvoms ir skatina su jomis eksperimentuoti. Tai – profesionalios kosmetikos priemonės, kurias gali naudoti tiek kūrybiškumo nestokojantys makiažo meistrai, tiek pradedantys tobulėti vartotojai. „GROŽIS VISIEMS!“– toks yra L.A GIRL šūkis.

Aktualu kasdienai