Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

CAMELEO SILK HAIR
plaukų šilkas skirtas pažeistiems ir silpniems plaukams prižiūrėti.
 
Plaukų šilkas stiprina ir drėkina sausus plaukus ir jų skilinėjančius galiukus. Priemonė pasižymi atkuriamosiomis savybėmis ir padeda apsaugoti plaukus nuo karščio modeliavimo metu.
 
Naudojimas
Tepkite nedidelį kiekį šilko ant drėgnų arba sausų plaukų galiukų ar atskirų plaukų sruogų. Priemonės nereikia nuplauti.
 
 
Apie CAMELEO
 
Ar Jums kartais sunku pasiekti sveikų ir gražių plaukų įvaizdį? CAMELEO yra tam, kad padėtų Jums atlikti šią sudėtingą užduotį. Tai – sparčiai populiarėjantis ir tarptautiniu mastu pripažintas prekių ženklas, kurį sukūrė plaukų dažymo ir priežiūros specialistai. CAMELEO meistrų darbai yra įkvėpti moterų ir jų įvairiapusės prigimties, kuri išreiškia nuolatinius pokyčius, kūrybinę energiją ir norą eksperimentuoti.

Ingredients: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Parfum, Phenyl Trimethicone, Argania Spinosa Kernel Oil, Limonene, Linalool, Citronellol, Benzyl Salicylate, Citral

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.