Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

BARBERTIME CLAY
plaukų vaškas
 
Stiprios fiksacijos vaškas leidžia sukurti norimą plaukų įvaizdį. Priemonė padeda suformuoti norimą šukuoseną išryškina plaukų tekstūrą ir suteikia jiems švelnų matinį efektą.
 
Naudojimas
Nedidelį vaško kiekį patrinkite tarp delnų, tepkite ant drėgnų ar sausų plaukų ir formuokite norimą šukuoseną.
 

Ingredients: Aqua, Ceteareth-25, Kaolin, Polysorbate-20, Glycerin, VP/VA Copolymer, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, EDTA, Hydrolyzed Keratin, Ethylparaben, Propylparaben, Hexyl Cinnamal

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

PIRATES OF THE BARBERTIME yra vokiškas prekių ženklas, įkurtas 2018 metais. Nuo pat įsikūrimo vokiečiai daugiausia dėmesio skyrė vyriškos kosmetikos gamybai, siekdamas pasiūlyti ne tik kokybiškus, bet ir vizualiai įdomius produktus kirpykloms ir namų ūkiams už palankią kainą. 2020 metais prekių ženklas tapo Stambule įsikūrusios TUSIAS KOZMETIK AŞ dalimi, o tai suteikė progą konkuruoti su pasaulyje pirmaujančiais prekių ženklais ir pristatyti savo priemones daugiau nei 30 šalių 5 žemynuose. PIRATES OF THE BARBERTIME sugebėjo tapti novatorišku prekių ženklu, paremtu tradicinės kirpyklos principais su šiuolaikiškumo prieskoniu. Asortimente rasite daugiau nei 40 priemonių, kurių kainos ir kokybės santykis yra vienas geriausių rinkoje. Priemonių kūrime naudojami plaukams, barzdai ir odai naudingi ingredientai, atitinkantys pačius reikliausius profesionalių kirpėjų ir paprastų vyrų reikalavimus. Vyrai nusipelno geros odos ir plaukų priežiūros, o PIRATES OF THE BARBERTIME prekių ženklas jiems tai suteikia.