Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

ACAPPELLA ROZMARINAS
eterinis aliejus
 
Rozmarinų eterinis aliejus pasižymi šiltu, karčiu, prieskoniniu kvapu su šiek tiek medienos aromato.
Poveikis nuotaikai: didina pasitikėjimą savimi, žinomas kaip gerinantis atminį, todėl mėgstamas studentų. Įtemptu laiku gali padėti kovoti su stresu.
Sveikata ir grožis: tinka riebiai ir probleminei odai, lygina ir atstato jos minkštumą bei elastingumą. Padeda esant randams, išbėrimams. Tai vienas iš stipriausių eterinių aliejų, veikiančių celiulito mažėjimą. Taip pat šis aliejus stimuliuoja plaukų augimą, regeneraciją, stabdo slinkimą bei padeda kovoti su pleiskanomis.
 
Naudojimas
Išoriniam arba aromatiniam naudojimui. Atskiesti prieš naudojant ant odos. Vengti patekimo į akis ir gleivinę. Nėštumo metu, maitinant krūtimi, sergant bet kokia liga ir vaikams prieš vartojant būtina pasitarti su gydytoju. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Laikykite vėsioje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudojant eterinį aliejų ant odos, atlikite odos jautrumo testą dėl individualaus aliejų toleravimo.
 
Patalpų kvėpinimui: 3–5 lašai 15 m².
Voniai: 3–5 lašai.
Masažui: 5 lašai + 10 g bazinio aliejaus.
Kosmetikai papildyti: 3 lašai + 5 g bazės.
 
 
 


Vilnius
Ozo g. 18 (PLC „OZAS“), Vilnius
1 vnt.

Kaunas
K. Baršausko g. 66a (PLC „MOLAS“), Kaunas
2 vnt.
Savanorių pr. 346 (PC „SAVAS“), Kaunas
1 vnt.

Šiauliai
Pramonės g. 6 (PC „BRUKLINAS“), Šiauliai
1 vnt.

Visaginas
Veteranų g. 2 (PC „DOMINO“), Visaginas
3 vnt.

Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27, Rokiškis
1 vnt.

 

Įmonė UAB AROMIKA – vienintelė parfumerijos gamintoja Lietuvoje. Įmonėje gaminami populiariausi ir žymiausi kvapai, skirti žmonėms bei namams. Šios įmonės prekių ženklas ACAPPELLA gali suteikti kiekvienam išskirtinę galimybę – sukurti specialų kvapą būtent pagal Jūsų norus. Parfumerijos gamyboje naudojamos natūralios žaliavos ir natūralūs kvapai. Visi UAB AROMIKA naudojami aromatiniai ingredientai atitinka Prancūzijos ir tarptautines taisykles. Taip pat įmonė skiria ypatingą dėmesį analizuojant esencijų natūralumą, alergenų lygį ir spalvas.

 

Jums taip pat gali patikti