Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

PAUL VESS GRAN TURISMO SPORT
tualetinis vanduo skirtas vyrams, kurie mėgsta gaivius aromatus.
 
PAUL VESS GRAN TURISMO SPORT – aromatas, dvelkiantis gaivumu ir vyriškumu. Elegantiška ir jau pamėgta kompozicija, kur intensyviame gintaro ir medienos fone gaivus vaisių šviežumas susipina su jūros dvelksmu.
Gran Turismo GT SPORT pirmiausiai atsiskleidžia per citrusinių natas, nuostabiame derinyje su kvapniu sunokusiu obuoliu. Vidurinėse natose dominuoja išraiškingas jūros akordas, padedantis atsiskleisti pikantišku aromatu apgaubtam saldžiajam melionui. Vyriškumo suteikia bazinėse natose pasirodanti sausa mediena ir gintaras, kurie suteikia intensyvų, nepamirštamą įspūdį.
  
Viršutinės aromato natos – citrusiniai vaisiai, obuoliai.
Vidurinės aromato natos – melionai, pikantiškos natos, jūros natos.
Bazinės aromato natos – kvapieji auksabarzdžiai, gintaras, mediena, tongapupės.
 
 
Apie PAUL VESS GRAN TURISMO
 
„Grand Touring“ (GT) yra kiekvieno vyro svajonė. Tai mechaninės tobulybės, didybės, laisvės paieška ir patirtis, neribojanti gyvenimo jaudulio. Paul Vess, norėdamas transformuoti šį simbolį sukūrė nuostabius aromatus vyrams. Taigi, jis dalijasi savo svajone ir leidžia vyrams išreikšti geriausią save.

Ingredients: ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE (PARFUM), WATER (AQUA), CI 42090 (UNICERT BLUE 05601-J by SENSIENT), CI 19140 (UNICERT YELLOW 08005-J by SENSIENT)

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.