Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

SO...? MIAMI VIBES
kūno migla moterims, kurios mėgsta saldžius vaisių aromatus.
 
Sukurti SO...? MIAMI VIBES kūno miglą įkvėpė saulės, smėlio ir vandenyno aromatai. Tai puikus kvapas atostogoms. Aromatas atsiveria saldžių kriaušių ir žalių melionų natomis, po kurių seka obels žiedų akordai.
 
Aromato natos – kriaušės, žalieji melionai, obels žiedai.
 
 
Apie SO...?
 
SO...? kvepalai – žaismingi ir romantiški. Asortimentas susideda iš 20 stilingų aromatų, kurie tiks kiekvienai merginai. SO...? prekės ženklas gyvuoja jau 20 metų, todėl pasižymi ilgamete patirtimi. Šis prekės ženklas laimėjo apdovanojimus grožio srityje Australijoje ir Olandijoje bei trečią kartą iš eilės nugali Jungtinėje Karalystėje kitus konkurentus. SO...? vadovaujasi naujausiomis tendencijomis ir siekia, kad jų kuriami kvepalai nekainuotų milijonų, tačiau kvepėtų ypač prabangiai.
 
 

Ingredients: Alcohol Denat., Aqua (Water, Eau), Parfum (Fragrance), Propylene Glycol (propylene glycolique), Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Coumarin, Citronellol, Geraniol, CI 17200 ( D&C Red 33

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Jums taip pat gali patikti