Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

NANO CARE
muiliukas, skirtas NANO CARE šluostei prižiūrėti.
 
Rankų darbo kietasis muilas, skirtas NANO CARE veido šluostės priežiūrai. Subtilaus aromato muilas papildytas natūraliu kadagių uogų eteriniu aliejumi. Naudojant šį, specialiai šluostei parinktos formulės muilą, bus ilgiau išlaikomos makiažo šluostės savybės ir efektyvumas.
 
Sudėtyje yra
Kadagių uogų eterinio aliejaus.
 
Naudojimas
Sudrėkinkite muilą švariu vandeniu ir išplaukite NANO CARE veido šluostę pagal poreikį. Tuomet nuskalaukite švariu vandeniu ir palikite išdžiūti.
 
 
Apie NANO CARE
 
NANO CARE – tai naujausios kartos mikropluošto produktų gamintojas. Produktai sukurti remiantis naujausiais technologiniais pasiekimais ir aukščiausios klasės gamybos standartais. NANO CARE produktai pasižymi išskirtinai kruopščiai pagamintu, „Nanotec“ technologija paremtu metodu, kuris užtikrina jog mikropluoštas bus itin švelnus, o jo siūliukai preciziškai smulkūs. NANO CARE gaminiai pasižymi itin gera vandens ir skysčių absorbcija, gebėjimu surinkti nešvarumus be valiklių, vien tik vandens pagalba, todėl puikiai tinka įvairiems namų ruošos darbams, automobilio švarinimui ar netgi makiažo nuvalymui nenaudojant įprastos chemijos. Šluostės gaminamos iš specialaus poliesterio ir poliamidų mišinio, kuris ne tik pasirūpina švelniu audinio pluoštu, bet ir kartu sutvirtina mikropluoštą, kad šis tarnautų ilgiau.

Ingredients: Aqua Glycerin, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Sodium Laurate, Sorbitol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Lauryl Sulfate, Parfum, Stearic Acid, Carthamus Tinctorius Flower, Juniperus Communis Oil, Lauric Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Limonene, Citrus limon Peel Oil, CI 15985, CI 19140, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate.

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.