Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

FEMINTIMATE EVE  
L dydžio menstruacinė taurelė
 
Pakuotę sudaro
  • 100% platinos silikono rožinės spalvos taurelė (vidinis skersmuo 5 cm, bendras ilgis (taurelė + rankenėlė) 7,8 cm, talpa 24 ml.);
  • maišelis taurelei laikyti.  
 
FEMINTIMATE EVE L dydžio daugkartinio naudojimo menstruacinė taurelė kraują surenka, o ne sugeria. Panašiai kaip tamponas, ji įstumiama į makštį: priglunda prie makšties sienelių, apgaubdama gimdos kaklelį, ir kraujas suteka į ją. Po kiek laiko taurelę reikia ištraukti, išpilti kraują, išskalauti ir vėl įstumti į makštį. Atsižvelgiant į kraujavimo gausumą, su taurele galima išbūti jos neištuštinus iki 12 val. Jeigu kraujavimas yra gausesnis, taurelę tenka ištuštinti 2–4 kartus per dieną. Pirmą kartą įsidėti menstruacinę taurelę gali būti sudėtinga. Reikia praktikos, tačiau, kai priprasite, matysite, kad tai yra paprasta.
 
Naudojimas
Prieš naudodama taurelę pirmą kartą, turite ją sterilizuoti. Prisipilkite pakankamai vandens į puodą ir užvirinkite vandenį, tada įdėkite taurelę į verdantį vandenį ir pavirinkite kelias minutes. Nepalikite puodo be priežiūros, kad vanduo neišgaruotų ir taurelė neprisviltų. Šį procesą rekomenduojama atlikti po kiekvienų mėnesinių.
Kaip įsidėti taurelę? Kruopščiai nusiplaukite rankas ir atsistokite į patogią padėtį. Rekomenduojamos pozicijos: tupint, sėdint ant unitazo ar stovint pražergus kojas. Taurelę galite sudrėkinti vandeniu, taip ji lengviau slys. Sulenkite taurelę – yra dvi galimybės: suspauskite taurelę ir tada perlenkite ją pusiau, suformuodamos tarsi raidę „U“; uždėkite pirštą ant viršutinio taurelės krašto ir spauskite jį į vidų formuodamos trikampį. Laikydamos sulenktą taurelę viena ranka, kita atskirkite išorines lytines lūpas ir kiškite taurelę į makštį link nugaros. Taurelės nereikia kišti giliai, kaip kišamas tamponas, tačiau jos kotelis turėtų būti makštyje ir neišsikišti – kitaip jis bus juntamas vaikštant ar sėdint. Kotelis neturėtų būti įlindęs giliau nei apie 1,50 cm į makštį. Įkišusi taurelę į makštį, ją paleiskite, kad ji išsiskleistų ir priglustų prie makšties sienelių. Taurelė laikosi makštyje ir neišslysta, laikoma makšties sienelių ir raumenų. Norėdamos įsitikinti, ar taurelė įdėta tinkamai, laikydamos ją už dugno (virš kotelio), pasukite 360 ° laipsnių bet kuria kryptimi. Tai užtikrins visišką taurelės išsiskleidimą ir įstatymą tinkama link nugaros kryptimi. Patikrinti, ar taurelė išsiskleidusi, galima ir pirštu, jį įkišus į makštį ir apvedus juo aplink taurelę.
Kaip išsiimti? Kruopščiai nusiplaukite rankas. Atsistokite į patogią padėtį (stovėdama, sėdėdama ant unitazo ar tupėdama), atpalaiduokite makšties raumenis ir rodomuoju pirštu bei nykščiu paimkite už kotelio. Taurelę bus lengviau išimti, jei stumtelėsite ją savo pilvo ar dubens raumenimis. Švelniai patraukite kotelį, kol galėsite tvirtai sugriebti taurelės dugną. Suspauskite taurelės dugną, kad taurelė pagautų oro ir dingtų vakuumas. Atsargiai traukite taurelę žemyn, judindamos ar sukiodamos ją. Ištraukus, laikykite taurelę vertikaliai, taip, kad turinys liktų joje. Tada ištuštinkite turinį į unitazą. Išskalaukite taurelę švariu vandeniu ir vėl ją įsidėkite. Nepamirškite kruopščiai išplauti pritraukimo angas. Jeigu neturite prieigos prie švaraus vandens, galite naudoti tualetinį popierių ar sausą servetėlę taurelei išvalyti, o kai galėsite, išskalausite ją vandeniu.
 


Vilnius
Ozo g. 25 (PLC „AKROPOLIS“), Vilnius
2 vnt.
Ukmergės g. 369 (PC „BIG“), Vilnius
2 vnt.
Žirmūnų g. 2 (PC „IKI Vilnius“), Vilnius
1 vnt.

Kaunas
K. Baršausko g. 66a (PLC „MOLAS“), Kaunas
4 vnt.

Rokiškis
Nepriklausomybės a. 27, Rokiškis
2 vnt.

Kelmė
Šilingo g. 5 (PC „NORFA“), Kelmė
2 vnt.

FEMINTIMATE prekių ženklas buvo sukurtas siekiant pasiūlyti kokybiškas priemones moteriškos intymios sveikatos priežiūros reikmėms. Įmonės asortimentas platus ir tenkina įvairaus amžiaus moterų poreikius –  nuo pirmųjų mėnesinių iki menopauzės. FEMINTIMATE priemonės yra sukurtos remiantis išsamiais tyrimais ir glaudžiai bendradarbiaujant ginekologams, urologams, kineziterapeutams ir akušerėms.