Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

ALWAYS ULTRA SECURE NIGHT
higieniniai paketai, skirti naudoti naktį.
 
Skirtingu paros metu reikalinga skirtinga apsauga. Specialiai sukurti apsaugai naktį  ALWAYS ULTRA SECURE NIGHT higieniniai paketai siūlo papildomą apimtį nakčiai su iki 60 % didesne apačia (palyginus su ALWAYS ULTRA NORMAL). Tai suteikia dar daugiau apsaugos nuo pratekėjimo, nors ir dažnai vartotės miegodama.  ALWAYS ULTRA turi skystį užrakinančią ir nepratekančią želė. Ši želė įtraukia skystį į vidų ir užkerta kelią pratekėjimui. Taip pat paketai turi kvapą neutralizuojančią technologiją, kuri neutralizuoja, o ne tik maskuoja kvapus. Nors ALWAYS ULTRA SECURE NIGHT paketai yra vos 3 mm plonumo, jie suteikia iki 100% apsaugą ir patogumo jausmą naktį.
 
 
Apie ALWAYS
 
Nuo pat įkūrimo 1984 m., ALWAYS yra lyderis moteriškos higienos apsaugos priemonių gamybos srityje. ALWAYS kuria ir gamina patikimas moteriškas higienos priemones, kurios dailiosios lyties atstovėms suteikia  galimybę gyventi be jokių apribojimų. Su ALWAYS gyventi pozityviai galima bet kurią ciklo dieną!

Ingredients: Petrolatum, Behenyl Alcohol, Zinc Oxide, Silica Dimethicone Silylate, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Niacinamide, Panthenol, Polyhydroxystearic Acid, Isononyl Isononanoate, Glycine Soja Oil, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, BHT, Tocopherol, Hexamidine Diisethionate

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.