Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

NYX PROFESSIONAL MAKEUP BARE WITH ME BLUR
makiažo pagrindas
 
Pristatome pirmą išlyginamąjį makiažo pagrindą BARE WITH ME BLUR! Jis suteikia odai skaistumo, lygumo ir lengvumo pojūtį. Priemonė yra papildyta puoselėjančiomis medžiagomis – gliceroliu, žaliąja mača arbata ir niacinamidu, todėl oda atrodo sveika ir išlieka 12 valandų įdrėkinta! Pristatome makiažo efektą „be filtro“ – ši priemonė suteikia neįtikėtinai matinę išvaizdą. Pagrindą galima rinktis iš 24 atspalvių, jis sukurtas taip, kad tiktų plačiai odos spalvų gamai, stiprintų odos tonus ir darytų ją tolygią – ji švytės ir sveikai atrodys. Turime viską, ko trokštate! Veganiškos sudėties.
 
Sudėtyje yra
Glicerolio, žaliosios mača arbatos, niacinamido.
 
Naudojimas
Paskleiskite produktą po visą veidą tepdami teptuku, kad tolygiai padengtumėte be dryžių. Geriausia naudoti teptuką BARE WITH ME BLUR TINT FOUNDATION BRUSH. Šią priemonę galima tepti keliais sluoksniais, kad poveikis būtų stipresnis. Naudokite nedidelį kiekį produkto – pakanka vos trupučio ir oda džiugins matiniu atspalviu! Kad oda atrodytų kuo geriau ir lygiau, rekomenduojame paruošti odą naudojant NYX PROFESSIONAL MAKEUP MARSHMELLOW baze.

 

 

 

NYX PROFESSIONAL MAKEUP – viena iš nedaugelio kompanijų, kuri specializuojasi tik dekoratyvinės kosmetikos gamyboje. Kai konkurentai kuria odos, plaukų priežiūros produktus, kvepalus ir netgi aksesuarus – NYX ROFESSIONAL MAKEUP lieka ištikima savo principams ir visą dėmesį telkia į kokybiškos kosmetikos, skirtos mados žinovėms, kūrimą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP nėra Niujorke įsikūrusi bendrovė kaip galėtų atrodyti iš pavadinimo, jos būstinė – saulėtasis Los Andželas. Pavadinimas buvo pasirinktas pagal graikų nakties deivės – Niktės – vardą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP produkcija yra etiška ir draugiška veganams – ją sertifikuoja gyvūnų teisių organizacija PETA.