Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Makiažo pagrindas ir kreminė pudra

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Kodėl renkantis makiažo pagrindą svarbu paisyti odos tipo?

Oda gali būti normali, sausa, mišri, riebi. Nepaisant odos tipo, makiažo pagrindas gali nepakankamai maskuoti, oda gali pernelyg blizgėti ar pradėti šerpetoti. Sausai ir brandžiai odai labiausiai tinka tie makiažo pagrindai, kurie suteikia drėkinimą ir satino žvilgumą. Mišriai odai tiks makiažo pagrindas, suteikiantis satino žvilgumą arba pusiau satino, pusiau matinį efektą. Riebiai odai geriausia rinktis matiškumo suteikiančią pudrą, kuri gali būti papildyta pantenono rūgštimi ir pagaminta be aliejaus.

Kaip išsirinkti makiažo pagrindo atspalvį?

Renkantis makiažo pagrindą, reikėtų žinoti savo veido odos toną ir pustonius. Veido odos tonas gali būti šaltas, šiltas arba neutralus. Turint šiltą persikų, gelsvą ar aukso geltonumo odą, būdingi šilti pustoniai. Turint šalto rausvą ar melsvą odą, būdingi šalti pustoniai. Neutralios spalvos oda turi subalansuotą šiltų ir šaltų pustonių derinį. Savo toną padės išsiaiškinti testai, nustatantys žmogaus gymio tipą (užklausa internete galėtų būti: „išvaizda pagal metų laikus“).

Ką daryti išsirinkus netinkamo atspalvio makiažo pagrindą?

Išsirinkti idealiai tinkantį makiažo pagrindą yra tikras iššūkis dar ir dėl to, kad gali kisti tiek odos būklė, tiek atspalvis – pakanka išvykti į kelionę ar kaip tik atsinaujinti odai po vasaros, ir atspalvis tampa jau kitas. Žinoma, galima turėti kelių atspalvių pudras, tačiau galima imtis ir gudrybių. Štai kiek per tamsų makiažo pagrindą galima lengvai pašviesinti sumaišant ją su trupučio veido kremo. Taip pat galima pasitelkti makiažo pigmentus, kurie padeda keisti tiek šviesumą, tiek makiažo pagrindo pustonį į šiltesnį ar šaltesnį.