Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

NYX PROFESSIONAL MAKEUP BARE WITH ME
maskuojamasis serumas
 
Maskuokite ir drėkinkite savo odą su pirmuoju NYX PROFESSIONAL MAKEUP maskuojamuoju serumu. Mėgaukitės 24 valandas išliekančiu odos drėkinimu ir paslėptais odos trūkumais. Sudėtyje yra odą puoselėjančių ingredientų, tokių kaip žiūryčiai, cica ir žalioji arbata. 100 % veganiška formulė veidui ir kūnui. Asortimente – 13 drėkinamųjų atspalvių. Spustelėjus vieną kartą gaunamo priemonės kiekio pakanka natūraliai atrodančiam vidutiniam maskavimui.
 
Sudėtyje yra
Žiūryčių, cicos, žaliosios arbatos.
 
Naudojimas
Oda patiria stresą? Tik ne šiandien! Vienu paspaudimu maskuokite ir drėkinkite odą BARE WITH ME maskuojamuoju serumu. Išsklaidykite šepetėliu. Spustelėkite priemonės du kartus ir tepkite ant probleminių odos vietų (tamsių  paakių, pabertos odos, raudonų, išsausėjusių vietų) – vidutiniškai užmaskuosite.
 

 

 

 

NYX PROFESSIONAL MAKEUP – viena iš nedaugelio kompanijų, kuri specializuojasi tik dekoratyvinės kosmetikos gamyboje. Kai konkurentai kuria odos, plaukų priežiūros produktus, kvepalus ir netgi aksesuarus – NYX ROFESSIONAL MAKEUP lieka ištikima savo principams ir visą dėmesį telkia į kokybiškos kosmetikos, skirtos mados žinovėms, kūrimą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP nėra Niujorke įsikūrusi bendrovė kaip galėtų atrodyti iš pavadinimo, jos būstinė – saulėtasis Los Andželas. Pavadinimas buvo pasirinktas pagal graikų nakties deivės – Niktės – vardą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP produkcija yra etiška ir draugiška veganams – ją sertifikuoja gyvūnų teisių organizacija PETA.