Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

KISS VOGUISH FANTASY
priklijuojami nagai
 
Madingiausių spalvų ir dizainų priklijuojamų nagų rinkinys yra paruoštas dėvėti. Nagai yra tvirti, lankstūs ir lengvai pritaikomi! Galimi 2 būdai: Klijai arba lipnios juostelės.
 
Pakuotę sudaro:
  • 28 dirbtiniai nagai
  • Klijai
  • Medinė manikiūro lazdelė
  • Poliravimo dildė
  • Lipnios nago dydį atitinkančios juostelės
 
Naudojimas
Dirbtinių nagų klijavimas su lipniomis juostelėmis. Nagai turi būti švarūs ir sausi. Nuvalykite nagus lako valikliu. Nuplaukite rankas muilu. Nupoliruokite nagus švelniąja poliravimo dildės puse, kad jie neblizgėtų. Atstumkite odeles aplink nagus manikiūro lazdele. Pasirinkite natūralaus nago dydį atitinkančią lipnią juostelę. Nago dydis ir lipni juostelė pažymėti skaičiais, atitinkančiais vienas kito dydį. Pasirinkite lipnią juostelę, atskirkite ją nuo lapelio. Lipnią juostelę uždėkite ant natūralaus nago, prispauskite ir išlyginkite ją, nuimkite plėvelę. Dirbtinį nagą uždėkite ant lipnios juostelės, kuo arčiau natūralaus nago odelės ir gerai prispauskite. Nelygius nago kraštus apdorokite nagų dilde. Patarimai. Kad nagai ilgiau laikytųsi, juos vis paspauskite ir apie valandą neplaukite rankų.
Dirbtinių nagų ir plėvelės nuėmimas. Patepkite nago kraštus lako valikliu, palaukite 1 minutę, paimkite už nago krašto ir atsargiai nuimkite nagą. Dirbtinių nagų klijavimas su klijais. Nagai turi būti švarūs ir sausi. Nuvalykite nagus lako valikliu. Nuplaukite rankas muilu. Nupoliruokite nagus švelniąja poliravimo dildės puse, kad jie neblizgėtų. Atstumkite odeles aplink nagus manikiūro lazdele. Pasirinkite natūralaus nago dydį atitinkantį dirbtinį nagą. Jeigu per didelis, kraštus apdoroti dilde. Ant dirbtinio nago užlašinti lašą klijų, tolygiai paskirstykite. Klijais ištepkite ir natūralų nagą. Dirbtinį nagą uždėkite ant natūralaus, kuo arčiau nagų odelės ir prispauskite.  Palaikykite 5 sekundes. Susidariusius oro burbuliukus ir/arba nepriklijuotus nagų kraštus užpildykite klijais. Nuėmimas. Neplėškite nago jėga. Naudokite dirbtinių nagų nuėmimo priemonę arba nagų lako valiklį su acetonu. Svarbu! Likusius klijus po naudojimo išmeskite. Priklijuotus nagus nešiokite ne ilgiau, kaip 7 dienas.
 
 
Apie KISS
 
KISS yra viena didžiausių įmonių pasaulyje, kuri gamina ir platina profesionalias blakstienas ir nagų priežiūros priemones, kuriuos ypač lengva naudoti. Įmonė suteikia moterims galimybę pasipuošti tobulu manikiūru, kuris prilygsta grožio salone daromiems manikiūrams. KISS sulaukė didžiulio susidomėjimo visame pasaulyje. Šiandien KISS produktų asortimentas yra išplėstas ir papildytas nagų priežiūros priemonėmis, nagų papuošalais, nagų dailės, manikiūro bei pedikiūro reikmenimis ir priklijuojamomis blakstienomis.