Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

NANO CARE
kempinėlė makiažui aplikuoti
 
Tai viena didžiausių sensacijų makiažo pasaulyje – hidrofilinės kempinėlės makiažo pagrindui aplikuoti! Šios kempinėlės yra pagamintos iš ypatingos medžiagos – hidrofilinio poliuretano (PU), kuris pasižymi ypač naudingomis savybėmis makiažo pagrindo bei skaistalų aplikavimui. Speciali, smulkių mikroporų struktūra užtikrina tolygų, lengvą makiažo paskirstymą, o ergonomiška kempinėlės forma leis Jums pasirinkti patį patogiausią kampą kiekvienai veido vietai (smailus galiukas sunkiau prieinamoms vietoms ar kur reikia kruopštumo, o storoji kempinėlės pusė lengvai prieinamoms vietoms).
Atsižvelgdami į daugelio klienčių prašymus, NANO CARE sukūrė šią kempinėlę mažesnio dydžio nei originali NANO CARE BEAUTY – tikslesniam, kruopštesniam ir atidesniam darbui.
 
Produkto privalumai:
• kitaip nei lateksas, nealergizuoja odos;
• neturi specifinio gumos/kempinės kvapo;
• draugiškesnis gamtai ir aplinkai;
• neyra nuo kosmetikos, sudėtyje turinčios eterinių aliejų ir pan.;
• itin smulkus kempinėlės porėtumas leidžia tolygiai paskirstyti makiažo priemonę;
• ypač patogios, ergonomiškos formos;
  • sušlapinus vandeniu išsipučia (pasidaro puresnis, minkštesnis);
• ypač minkšta – vienas malonumas odai;
• lengvai išsiplauna naudojant micilinį vandenį, makiažo ploviklius.
 
Naudojimas
1. Sušlapinkite.
2. Švelniai išgręžkite į švarų rankšluostį (kempinėlė turi likti drėgna).
3. Užtepkite makiažą.
4. Kruopščiai išplaukite kempinėlę (naudokite micilinį vandenį ar kt. makiažo valymo priemonę).
5. Palikite kempinėlę išdžiūti.
DĖMESIO: Nenaudokite nagų lako valymui (nenaudoti su valikliais, turinčiais acetatų, rūgščių). Plaukite tik kokybiškomis makiažo nuvalymo priemonėmis ir šiltu vandeniu. Laikyti sausoje, tamsioje vietoje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
 
 
Apie NANO CARE
 
NANO CARE – tai naujausios kartos mikropluošto produktų gamintojas. Produktai sukurti remiantis naujausiais technologiniais pasiekimais ir aukščiausios klasės gamybos standartais. NANO CARE produktai pasižymi išskirtinai kruopščiai pagamintu, „Nanotec“ technologija paremtu metodu, kuris užtikrina jog mikropluoštas bus itin švelnus, o jo siūliukai preciziškai smulkūs. NANO CARE gaminiai pasižymi itin gera vandens ir skysčių absorbcija, gebėjimu surinkti nešvarumus be valiklių, vien tik vandens pagalba, todėl puikiai tinka įvairiems namų ruošos darbams, automobilio švarinimui ar netgi makiažo nuvalymui nenaudojant įprastos chemijos. Šluostės gaminamos iš specialaus poliesterio ir poliamidų mišinio, kuris ne tik pasirūpina švelniu audinio pluoštu, bet ir kartu sutvirtina mikropluoštą, kad šis tarnautų ilgiau.