Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

EYLURE LUXE DRAMATIC 3D
dirbtinės blakstienos
 
EYLURE dirbtinės blakstienos idealiai papildo natūralias blakstienas ir sukuria  ypač išraiškingų blakstienų efektą. Šios linijos blakstienos yra itin švelnios ir ilgalaikės, todėl jas patogu naudoti.
 
Pakuotę sudaro:
  • Dirbtinės blakstienos,
  • Blakstienų klijai.
 
Naudojimas
Nuvalykite akių makiažą. Pincetu suimkite blakstienų išorinį kampą ir išimkite jas iš pakuotės. Pridėkite prie natūralių blakstienų ir jeigu jos per ilgos, nukirpkite. Patepkite dirbtinių blakstienų kraštelį klijais, palaukite, kol klijai pradžius ir taps tąsūs. Netepkite klijų tiesiai ant voko.  Pradedant nuo vidinio kampo, priklijuokite blakstienas kuo arčiau natūralių blakstienų krašto. Blakstienas prispauskite, palaukite apie 20–30 s, kad priliptų.
 
Blakstienų nuėmimas
Norint nuimti blakstienas, prilaikykite išorinį akies kampą ir atsargiai patraukite jas. Nuėmus, uždėkite ant plastikinės formos. Klijų perteklių pašalinkite pincetu arba pirštais. Blakstienas galima klijuoti kelis kartus.
 
 
Apie EYLURE
 
EYLURE įmonė įkurta 1947 metais. Šis prekinis ženklas yra labai populiarus Didžiojoje Britanijoje. EYLURE produkcija yra aukštos kokybės, todėl su ja mėgsta dirbti profesionalai, tačiau ji tinkama naudoti ir namuose. Jog būtų užtikrinta produktų aukšta kokybė, produktus kuria profesionalūs vizažistai.