Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

GABRIELLA SALVETE XXPRESS AQUA
blakstienų tušas
 
Vandeniui atsparus ir apimtį suteikiantis tušas yra pritaikytas Jūsų aktyvioms akimirkoms. Šį tušą lengva pašalinti su makiažo valikliu.
  
 
Apie GABRIELLA SALVETE
 
GABRIELLA SALVETE prekės ženklas gimė iš grožio, aistros ir geismo. Tai nepažabota italų aistra, begalinės fantazijos ir žaismingos emocijos. Šį prekės ženklą įkvepia gyvenimas, svajonės ir supratimas, ko nori moters širdis. GABRIELLA SALVETE padeda moterims pabrėžti jų vidinį grožį, nes Gabriella Salvete yra graži, unikali ir patraukli moteris. Kiekviena moteris gali tapti Gabriella Salvete. Tegul tai atsitinka tau, jog sužavėtum pasaulį savo vidiniu grožiu!

Ingredients: ISODODECANE, PARAFFIN, VP/EICOSENE COPOLYMER, CERA ALBA, PENTAERYTHRITYL HYDROGENATED ROSINATE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, TALC, COPERNICIA CERIFERA CERA, POLYBUTENE, AQUA, SILICA, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, POLYQUATERNIUM-7, PANTHENOL, SODIUM BENZOATE, HYDROLYZED SOY PROTEIN, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, HYDROLYZED CORN PROTEIN, CL 77499

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.