Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

NYX PROFESSIONAL MAKEUP THE BROW GLUE
antakių formavimo želė
 
Momentinis antakių  formavimas ir išsilaikymas iki 16 val. Dabar 4 universalūs atspalviai! Išsirinkite savo atspalvį suformuotiems ir stilingiems antakiams pasiekti. Ilgalaikė ir netrupanti formulė, kuri išdžiūvusi nelimpa ir atrodo natūraliai! Naudokite permatomą formulę su „Lift & Snatch“, kad antakiai būtų momentaliai pakelti ir suformuoti. Norite kitokio įvaizdžio?  Naudokite naujuosius atspalvius su „Micro Brow“ pieštuku lengvam ir švelniam antakių formavimui. Veganiška formulė.
 
Naudojimas
Suformuokite ir užfiksuokite naudodami antakių klijus ir aplikatorių-šepetėlį. Specialisto patarimas: norėdami išgauti laminuoto antakio išvaizdą, braukite pakeldami šepetėliu aukštyn. Tada tuščius tarpelius užpildykite jūsų pasirinktu antakių pieštuku.

 

 

 

NYX PROFESSIONAL MAKEUP – viena iš nedaugelio kompanijų, kuri specializuojasi tik dekoratyvinės kosmetikos gamyboje. Kai konkurentai kuria odos, plaukų priežiūros produktus, kvepalus ir netgi aksesuarus – NYX ROFESSIONAL MAKEUP lieka ištikima savo principams ir visą dėmesį telkia į kokybiškos kosmetikos, skirtos mados žinovėms, kūrimą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP nėra Niujorke įsikūrusi bendrovė kaip galėtų atrodyti iš pavadinimo, jos būstinė – saulėtasis Los Andželas. Pavadinimas buvo pasirinktas pagal graikų nakties deivės – Niktės – vardą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP produkcija yra etiška ir draugiška veganams – ją sertifikuoja gyvūnų teisių organizacija PETA.