Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

GOSH BROW LIFT
antakių laminavimo želė
 
Skaidri antakių želė padeda greitai išgauti laminuotų antakių efektą, kuris išsilaiko visą dieną. GOSH BROW LIFT antakių laminavimo želė yra puiki alternatyva brangesnėms procedūroms ir visai nesvarbu, kokius plaukelius turite – plonus, retus, augančius įvairiomis kryptimis..  Namuose formuokite norimą antakių įvaizdį ir turėkite tobulus antakius!  
 
Naudojimas
Želę tepkite šepetėliu ir sušukuokite antakių plaukelius šukutėmis, kurios yra integruotos kitame šepetėlio gale. Patarimas! Užpildykite ryškesnius tarpelius tarp plaukelių antakių pieštuku arba tiesiog paryškinkite visų antakių spalvą.
 
Pakuotės atidarymas
Antakių šepetėlis yra dangtelyje: jeigu sukate – atsisuka šepetėlis, o jeigu traukiate – nusiima dangtelis ir atsiranda kitas antgalis (ant dangtelio mažu šriftu pažymėta „brush in cap“).
 
 
 

GOSH COPENHAGEN tai jauna ir naujoviška kosmetikos, kūno priežiūros priemonių ir kvepalų įmonė įsikūrusi Danijoje. Plataus asortimento dėka kiekvienas vartotojas gali rasti tai ko jam reikia, kas jam geriausiai tinka. Produktai sukurti naudojant naujausias technologijas ir žinias. Organizacija yra pasiryžusi užtikrinti klientams madingus, aukštos kokybės produktus prieinamomis kainomis.