Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

NYX PROFESSIONAL MAKEUP THICK IT. STICK IT!
antakių tušas
 
Veganiškas, 16 valandų išliekantis, tankinamasis antakių tušas su augalinės kilmės pluoštais, suteikia apimties ir yra net 8 itin pigmentuotų atspalvių. Galima sluoksniuoti. Nuspręskite, kokios apimties norite jūs! Lengva naudoti, patogus aplikatorius, kuriuo rezultatą pavyksta išgauti akimirksniu. Itin tankūs antakiai per kelias sekundes. Nenutrupa, nebyra ir nenusitrina.
 
Naudojimas
Šukuok antakių plaukelius aukštyn ir jų augimo kryptimi – išgausi norimą antakių formą. Lengvai formuok tiksliu šepetėliu - išgausi norimą atspalvio intensyvumą bei tankumą. Pridėk daugiau sluoksnių ir antakiai taps dar tankesni! Nori išskirtinio tankumo? Pirmiausia šukuok šepetėliu atgal nuo antakių galo link vidinės dalies, tada sušukuok antakius įprastai.
 

 

 

 

NYX PROFESSIONAL MAKEUP – viena iš nedaugelio kompanijų, kuri specializuojasi tik dekoratyvinės kosmetikos gamyboje. Kai konkurentai kuria odos, plaukų priežiūros produktus, kvepalus ir netgi aksesuarus – NYX ROFESSIONAL MAKEUP lieka ištikima savo principams ir visą dėmesį telkia į kokybiškos kosmetikos, skirtos mados žinovėms, kūrimą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP nėra Niujorke įsikūrusi bendrovė kaip galėtų atrodyti iš pavadinimo, jos būstinė – saulėtasis Los Andželas. Pavadinimas buvo pasirinktas pagal graikų nakties deivės – Niktės – vardą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP produkcija yra etiška ir draugiška veganams – ją sertifikuoja gyvūnų teisių organizacija PETA.