PHYSICIANS FORMULA THE HEALTHY FOUNDATION SPF20 makiažo pagrindas, 30 ml

Prekės kodas:
 • 15,90 €
Spalva
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  PHYSICIANS FORMULA THE HEALTHY FOUNDATION SPF 20
  makiažo pagrindas skirtas visų tipų odai puoselėti.
   
  Makiažo pagrindas drėkina ir atgaivina odą, suteikia švelnumo, natūralaus spindesio. Jis suvienodina odos atspalvį, leidžia odai kvėpuoti, lengvai ir tolygiai dengia odą. Priemonė apsaugo nuo neigiamo saulės poveikio (SPF 20).
   
  Sudėtyje yra
  Vitaminų, antioksidantų.
   
  Naudojimas
  Prieš naudojimą buteliuką gerai sukratykite. Tepkite švarią odą prieš išėjimą į lauką, prieš saulės vonias.
   
   
   
  Apie PHYSICIANS FORMULA
   
  1937 m. dekoratyvinės kosmetikos rinkoje pasirodė PHYSICIANS FORMULA priemonės, skirtos ypač jautrios odos savininkėms. PHYSICIANS FORMULA išskirtinumas – platus asortimentas priemonių, kurios yra kokybiškos, nebandytos su gyvūnais, hipoalerginės: be sintetinių kvapiklių, parabenų ir daugiau nei 100 kitų dirgiklių, įprastai naudojamų kosmetikos gamyboje. PHYSICIANS FORMULA priemones naudoti rekomenduoja alergologai, dermatologai, oftalmologai bei plastikos chirurgai. Verta paminėti ir tai, kad PHYSICIANS FORMULA gimė iš meilės – šią kosmetiką ėmė kurti garsus alergologas Frankas Crandallas savo žmonai, turinčiai itin jautrią odą.

Aktualu kasdienai