EYLURE antakių šablonai

Prekės kodas: 5011522100821
 • 4,99 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  Idealios formos antakiai per kelias sekundes! Pasirinkite vieną iš šablonų ir paryškinkite, suformuokite taisyklingos formos antakius. Jie taps nepakeičiama Jūsų makiažo dalimi. Akys gali taps ryškesnės ir patrauklesnės, o veido bruožai - dailesni. Pakuotėje yra 4 skirtingų formų trafaretai antakiams modeliuoti.
   
  Naudojimas
  Išsirinkite tinkamą šabloną. Dėkite šabloną ant kairio antakio. Sutvarkykite antakį: dažykite dažais, paryškinkite pieštuku, pašalinkite nepageidaujamus plaukelius. Kai sutvarkysite kairį antakį, šabloną apverskite į kitą pusę, dėkite ant antakio dešinėje pusėje ir koreguokite antakio formą. Antakių šablonai yra daugkartinio naudojimo.
   
   
  Apie EYLURE
   
  EYLURE įmonė įkurta 1947 metais. Šis prekinis ženklas yra labai populiarus Didžiojoje Britanijoje. EYLURE produkcija yra aukštos kokybės, todėl su ja mėgsta dirbti profesionalai, tačiau ji tinkama naudoti ir namuose. Jog būtų užtikrinta produktų aukšta kokybė, produktus kuria profesionalūs vizažistai.

Aktualu kasdienai