Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

GILLETTE FUSION PROGLIDE POWER FLEXBALL
skustuvas ir viena galvutė
 
Pakuotę sudaro:
  • Skustuvas
  • Skutimosi galvutė
  • Baterija
 
GILLETTE FUSION PROGLIDE pastebimą odos glotnumą suteikia vos vienu judesiu. Taip yra dėka šiame skustuve panaudotų geriausių GILLETTE peiliukų FUSION PROGLIDE ir kotelio su pažangia FLEXBALL technologija. Ji suteikia skustuvui galimybę judėti įvairiomis kryptimis, kad jis kuo geriau priglustų prie odos ir liktų kuo mažiau nenuskustų plaukelių.  
Atkartoja veido kontūrus mūsų geriausiam skutimosi rezultatui. Skutimosi galvutės turi net penkis peiliukus – pirmieji keturi peiliukai yra ploniausi GILLETTE peiliukai, su kuriais skutantis mažiau pešami plaukeliai (palyginti su GILLETTE FUSION). Tikslus kirpiklis kitoje galvutės pusėje skirtas atidžiam kontūrų formavimui. Patobulinta drėkinamoji juostelė užtikrina, kad skustuvas švelniai slystų oda. Peiliukų stabilizatorius ir jų sustabdymo sistema padeda palaikyti tikslią peiliukų formą ir suteikia optimalų komfortą. SNOWPLOW COMFORT GUARD sistema padeda nuvalyti skutimosi priemonės perteklių.
 
 
Apie GILLETTE
 
GILLETTE įkūrėją King C. Gillette daugiau nei prieš 100 metų aplankė idėja apie precizinį skutimąsi. Inovacijų dėka ir nuolatinio tobulėjimo, GILLETTE skutimosi priemonės suteikia geriausią skutimosi rezultatą.