Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Korėjietiška kosmetika

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

SOOSUL ESSENCE veido esencija, 40 ml

16,89 €
25,99 €
-35%

SOOSUL GINSENG veido kremas, 60 g

27,24 €
41,90 €
-35%

Kodėl korėjietiška kosmetika taip vertinama?

Korėjiečiai, gamindami kosmetiką, pasitelkia ne tik pačius efektyviausius Vakarų pasaulio ingredientus, tačiau taip pat ir Rytų kultūrai būdingus perliukus. Be to, vengiama naudoti aršius ingredientus, kurių gausu vakarietiškoje kosmetikoje. Priemonės padeda pasiekti tokių rezultatų, kokių nesuteikia vakariečių gaminama kosmetika. Korėjietiškos kosmetikos efektyvumą liudija ir Korėjos moterims būdinga jaunatviška oda net pasiekus brandų amžių. Atrodo, kad jos yra atradusios jaunystės eliksyrą.

Kokie tradiciniai ingredientai naudojami korėjietiškoje kosmetikoje?

Sraigių mucinas, bičių nuodai, bambukų ekstraktas, propolis, medus, ženšenis, fermentuotas ryžių vanduo, azijinių centelių ekstraktas, saldymedžių šaknys, beržų sula.

Kas yra sraigių mucinas?

Tai yra veiklioji medžiaga, kuri dar gali būti vadinama sraigių ekstraktu, sraigių sekretu ar sraigių gleivių filtratu. Moksliškai kalbant, tai yra glikoproteinas, gleivių ir kitų skysčių sudedamoji dalis. Tyrimai rodo, kad sraigių sekreto sudėtyje esantys antioksidantai saugo odą nuo ultravioletinių spindulių poveikio ir lėtina senėjimo procesus, pagreitina pažeistų audinių gijimą, atkuria odos elastingumą, stangrumą ir lygumą, gerina odos būklę esant aknei, dermatitui ir rožinei. Sraigių mucinas išgaunamas laboratorijose ir, kaip tvirtinama, išgavimo procesas nekenksmingas nei sraigėms, nei sekreto efektyvumui.