MONTAGNE JEUNESSE veido kaukė „Green tea“, 10 ml

Prekės kodas: 083800026371
 • 1,49 €
 • 0,98 €
 • -34%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • SVARBU! Vykdome sistemos atnaujinimą, todėl e. užsakymai gauti 10 01 14 val. - 10 04 24 val., bus pristatyti 10 07. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

 • Aprašymas

  MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN
  veido kaukė skirta mišriai, normaliai ir riebiai veido odai prižiūrėti.
   
  Žaliosios arbatos teigiamas poveikis žmogaus organizmui yra žinomas Kinijoje daugiau nei 4000 metų. Kaukės sudėtis papildyta žaliosios arbatos, imbiero ir citrinų ekstraktais. Žaliosios arbatos ekstraktas valo veido odos poras, šalina nešvarumus, atgaivina odą. Ekstraktas suteikia odai jaunatviško spindesio.
   
  Sudėtyje yra
  Žaliosios arbatos ekstrakto, imbiero ekstrakto, citrinų ekstrakto, nakvišų aliejaus, ginkmedžio ekstrakto.
   
  Naudojimas
  Nuplaukite veidą šiltu vandeniu. Pirštais tolygiai paskirstykite kaukę ant veido ir kaklo odos, netepkite aplink akis ir lūpas. Palaikykite kaukę 15 - 20 minučių arba, kol kaukė nudžius. Paimkite kaukę už krašto ir švelniai nulupkite. Neplėškite jėga, o sudrėkinkite vandeniu. Kaukės likučius nuplaukite vandeniu, nusausinkite. Naudokite kartą per savaitę.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Naudokite kartu ir kitas MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN  odos priežiūros priemones.
   
   
  Apie MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN
   
  Jei Jums patinka natūralūs ingredientai, Jums patiks ir MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN odos bei plaukų priežiūros priemonės. MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN yra viena iš didžiausių įmonių, kuri jau 30 metų rūpinasi Jūsų natūraliu grožiu. Ši įmonė stengiasi dėl Jūsų, todėl įmonės darbuotojai kruopščiai atrinko natūralius ingredientus. Šiuos ingredientus trynė, smulkino, iš vaisių spaudė sultis, o iš gėlių stengėsi išgauti tai, kas būtų naudingiausia Jums. MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN kaukės susigrąžins odos ir plaukų žavesį bei padės patirti tuos mažyčius gyvenimo džiaugsmus, kurie suteikia tokį didelį malonumą!