MONTAGNE JEUNESSE veido kaukė "Dead sea mud spa"

Prekės kodas: 083800032006
  • 1,79 €
  • 1,45 €
  • -19%

MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN
veido kaukė skirta mišriai, normaliai ir riebiai veido odai prižiūrėti.
 
Neaustinės medžiagos veido kaukė - tai naujas odos priežiūros būdas. Kaukė drėkina ir gaivina odą. Ji padeda Jūsų odą aprūpinti Negyvosios jūros mineralais. Ši MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN veido kaukė yra sudrėkinta Negyvosios jūros purvu, druska ir jūros dumbliais, kurie pasižymi maitinamosiomis medžiagomis. Druska švelniai pašalins negyvas odos ląsteles ir sudrėkins ją.
 
Sudėtyje yra
Negyvosios jūros purvo, Negyvosios jūros druskos, Negyvosios jūros dumblių ekstrakto.
 
Naudojimas
Pirmiausia nuvalykite makiažą. Po to nuplaukite veidą šiltu vandeniu. Pirštais tolygiai paskirstykite kaukę ant veido ir kaklo odos, netepkite aplink akis ir lūpas. Palaikykite kaukę 10 - 15 minučių. Atsipalaiduokite, pajuskite, kaip kaukė vėsina ir ramina odą. Nuimkite kaukę. Skysčio likučius lengvai masažuokite, kol jie visiškai įsigers. Veidą nuplaukite vandeniu, nusausinkite. Naudokite kartą per savaitę.
 
Geriausiam rezultatui pasiekti
Naudokite kartu ir kitas MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN odos priežiūros priemones.  
 
 
Apie MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN
 
Jei Jums patinka natūralūs ingredientai, Jums patiks ir MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN odos bei plaukų priežiūros priemonės. MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN yra viena iš didžiausių įmonių, kuri jau 30 metų rūpinasi Jūsų natūraliu grožiu. Ši įmonė stengiasi dėl Jūsų, todėl įmonės darbuotojai kruopščiai atrinko natūralius ingredientus. Šiuos ingredientus trynė, smulkino, iš vaisių spaudė sultis, o iš gėlių stengėsi išgauti tai, kas būtų naudingiausia Jums. MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN kaukės susigrąžins odos ir plaukų žavesį bei padės patirti tuos mažyčius gyvenimo džiaugsmus, kurie suteikia tokį didelį malonumą!

Aktualu kasdienai