KINESSENCES plaukų eliksyras, 30 ml

Prekės kodas: 8435057010306
 • 5,29 €
 • 3,49 €
 • -34%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  KINESSENCES
  plaukų eliksyras skirtas garbanotiems plaukams prižiūrėti.
   
  Koncentruotas eliksyras padeda prižiūrėti ir puoselėti plaukus. Jis pasižymi atkuriamosiomis, maitinamosiomis savybėmis. Priemonė palengvina plaukų šukavimą bei padeda išvengti jų vėlimosi. Pagrindiniai eleksyro komponentai yra aliejai iš visų penkių žemynų:
  1. Kukui riešutų aliejus (Amerika) - dėl jo poveikio plaukai taps gyvybingi ir sveiki.
  2. Argano aliejus (Afrika) - užtikrina intensyvų atkuriamąjį poveikį ir maksimalų glotnumą.
  3. Makadamijos riešutų aliejus (Australija) - padeda suteikia plaukams šilko švelnumo ir žvilgesio.
  4. Vynuogių sėklų aliejus (Europa) - puoselėja plaukus ir užtikrina jų atsparumą.
  5. Kamelijos arbatmedžio aliejus (Azija) - pasižymi maitinamosiomis savybėmis. Šis aliejus kondicionuoja bei išryškina natūralias ar dažytas plaukų sruogas.
   
  Sudėtyje yra
  Kukui riešutų aliejaus, argano aliejaus, makadamijos riešutų aliejaus, vynuogių sėklų aliejaus, kamelijos arbatmedžio aliejaus.
   
  Naudojimas
  Nedideliu kiekiu tepkite plaukus, pirštais tolygiai paskirstykite per visą plaukų ilgį. Iššukuokite plaukus šukomis. Nenuplaukite.
   
   
  Apie KIN COSMETICS
   
  KIN COSMETICS kompaniją 1932 m Žironoje, Ispanijoje įkūrė verslininkas Gregorio Bosacoma. Iš pradžių kompanija veikė kaip plaukų dažų maišymo cechas, vėliau dėl 2-ojo pasaulinio karo kompanijos veikla buvo sustabdyta ir vėl atkurta 1940 m, nuo kurių ir prasidėjo kompanijos sėkmės kelias. Apie 1945 m kompanijos pagrindine veiklos sritimi tampa profesionalios plaukų priežiūros priemonių gamyba įvairiems salonams bei kirpėjams. Nuo pat pradžių iki šiol kompanija yra valdoma Bosacoma šeimos, todėl ši kompanija - ne tik verslo įmonė, bet kartu ir šeimos vertybių, ištikimybės, patikimumo, patirties ženklas. KIN COSMETICS bėgant metams nuolat plečiasi ir šiuo metu kompanijos gaminių galima rasti daugiau negu 30 pasaulio šalių. Įmonės vizija – tapti patikimiausia profesionalių plaukų priežiūros priemonių gamintoja visame pasaulyje. To kompanija siekia ilgamete patirtimi, aukšta produkcijos kokybe, patraukliu produktų dizainu bei visapusišku partnerių palaikymu.

Aktualu kasdienai