YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY sausasis kūno aliejus, 100 ml

Prekės kodas: 5900525063724
 • 6,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY
  sausasis kūno aliejus
   
  Koncentruotas japoniškas sausasis aliejus padeda tobulinti kūno linijas. Jis gali padėti, kai vargina strijos, sausa oda. Jau pirmosiomis naudojimo dienomis oda tampa švelnesnė ir glotnesnė, nes ji aprūpinama būtinu drėgmės kiekiu. Sausojo aliejaus konsistencija leidžia priemonei gerai įsigerti į odą ir nepalikti riebaus odos sluoksnio. Priemonės poveikis gali būti matomas po 2 savaičių naudojimo. Svarbu paminėti, jog aliejus taip pat pasižymi valomuoju poveikiu, skaistina odą, tad įvairūs jos netobulumai tampa mažiau matomi.
   
  Sudėtyje yra
  Japoninių kamelijų sėklų aliejaus ir japoniškos matės arbatos aliejaus, Vitamino C aliejinės formos.
   
  Naudojimas
  Prieš naudojimą buteliuką pakratykite. Kiekvieną vakarą purkšite sausąjį aliejų ant probleminės odos, strijų, tada energingai įmasažuokite.
   
   
  Apie YOSKINE
   
  YOSKINE – prekių ženklas, kuris remiasi japonų filosofija ir technologijomis. „IN-YO“ yra japoniškas Yin ir Yang pavadinimas. Tai dvi priešingos, tačiau viena kitą atsveriančios jėgos, užtikrinančios nuolatinį energijos srautą ir harmoniją gamtoje. Įkvėpti šios filosofijos, bendradarbiaudami su Japonijoje įsikūrusiomis „Rohto Pharmaceuticals Group“ laboratorijomis, YOSKINE mokslininkai sukūrė „IN-YO TECHNOLOGY“ – novatorišką požiūrį į odos priežiūrą, kuris veikia dviem lygmenimis: „IN’DETOX“ ir „YO’ACTIVE“.

Aktualu kasdienai