YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY koncentratas kūno formoms tobulinti, 225 ml

Prekės kodas: 5900525063717
 • 8,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY
  koncentratas kūno formoms tobulinti
   
  Koncentruota išskirtinė priemonė, pasižyminti endermologijos (masažo) poveikiu, padeda dailinti kūno linijas. Dėl sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų derinio, priemonė drėkina ir glotnina odą, gerina jos standumą, elastingumą.
   
  Sudėtyje yra
  3 % kofeino koncentrato, japoninių kamelijų sėklų aliejaus.
   
  Naudojimas
  Kiekvieną rytą ir vakarą įmasažuokite priemonę į problemines odos sritis. Masažą atlikite stipriai, naudojant masažo prietaisą ir intensyviai spaudžiant odą. Reguliuokite intensyvumą pagal atitinkamą kūno dalį. Masažas turėtų būti atliekamas maždaug 15 minučių.
   
   
  Apie YOSKINE
   
  YOSKINE – prekių ženklas, kuris remiasi japonų filosofija ir technologijomis. „IN-YO“ yra japoniškas Yin ir Yang pavadinimas. Tai dvi priešingos, tačiau viena kitą atsveriančios jėgos, užtikrinančios nuolatinį energijos srautą ir harmoniją gamtoje. Įkvėpti šios filosofijos, bendradarbiaudami su Japonijoje įsikūrusiomis „Rohto Pharmaceuticals Group“ laboratorijomis, YOSKINE mokslininkai sukūrė „IN-YO TECHNOLOGY“ – novatorišką požiūrį į odos priežiūrą, kuris veikia dviem lygmenimis: „IN’DETOX“ ir „YO’ACTIVE“.