YOSKINE HOKKAIDO JAPAN-ENZYME 55+ dieninis ir naktinis kremas, 50 ml

Prekės kodas: 5900525058676
 • 13,90 €
 • PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves ir e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą ar Eurokos parduotuvę pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Pristatymas į pasirinktą OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d.

 • Aprašymas

  YOSKINE HOKKAIDO JAPAN-ENZYME 55+
  dieninis ir naktinis kremas skirtas brandžiai odai prižiūrėti.
   
  Veido kremas pasižymi standinamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis. Jis glotnina veido odą, gali padėti vizualiai paslėpti brandžios odos požymius ir pakoreguoti veido ovalą.
   
  Sudėtyje yra
  Hokaido bioenzimo arba fermento – natūralaus moliūgų fermento, sojų pupelių aliejaus, mažų silikono kapsulių.
   
  Naudojimas
  Kiekvieną rytą ir vakarą tepkite kremu švarią veido ir kaklo odą.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Kartu naudokite ir kitas YOSKINE HOKKAIDO JAPAN-ENZYME odos priežiūros priemones.
   
   
  Apie YOSKINE
   
  YOSKINE – prekių ženklas, kuris remiasi japonų filosofija ir technologijomis. „IN-YO“ yra japoniškas Yin ir Yang pavadinimas. Tai dvi priešingos, tačiau viena kitą atsveriančios jėgos, užtikrinančios nuolatinį energijos srautą ir harmoniją gamtoje. Įkvėpti šios filosofijos, bendradarbiaudami su Japonijoje įsikūrusiomis „Rohto Pharmaceuticals Group“ laboratorijomis, YOSKINE mokslininkai sukūrė „IN-YO TECHNOLOGY“ novatorišką požiūrį į odos priežiūrą, kuris veikia dviem lygmenimis: „IN’DETOX“ ir „YO’ACTIVE“.

Aktualu kasdienai