YOSKINE GEISHA GOLD SECRET dieninis ir naktinis kremas, 50 ml

Prekės kodas: 5900525063755
 • 12,90 €
 • 9,93 €
 • -23%
 • PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves ir e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą ar Eurokos parduotuvę pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Pristatymas į pasirinktą OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d.

 • Aprašymas

  YOSKINE GEISHA GOLD SECRET
  dieninis ir naktinis kremas skirtas brandžiai odai prižiūrėti.
   
  YOSKINE GEISHA GOLD SECRET yra išskirtinė priemonių linija, įkvėpta japonų Geišos grožio ir odos priežiūros paslapčių, kurias jie saugojo per amžius. Standinamasis kremas puoselėja odą, glotnina odos viršutinį sluoksnį. Kremas gali suteikti veidui skaistumo ir spindesio.
   
  Sudėtyje yra
  Mėnulio akmens (selenito) dulkėmis, standinamuoju 3D deriniu su baobabų aliejumi, sojų pupelių aliejumi.
   
  Naudojimas
  Kiekvieną rytą ir vakarą tepti kremu švarią veido ir kaklo odą. Galima naudoti kaip makiažo pagrindą.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Kartu naudokite ir kitas YOSKINE GEISHA GOLD SECRET odos priežiūros priemones.
   
   
  Apie YOSKINE
   
  YOSKINE – prekių ženklas, kuris remiasi japonų filosofija ir technologijomis. „IN-YO“ yra japoniškas Yin ir Yang pavadinimas. Tai dvi priešingos, tačiau viena kitą atsveriančios jėgos, užtikrinančios nuolatinį energijos srautą ir harmoniją gamtoje. Įkvėpti šios filosofijos, bendradarbiaudami su Japonijoje įsikūrusiomis „Rohto Pharmaceuticals Group“ laboratorijomis, YOSKINE mokslininkai sukūrė „IN-YO TECHNOLOGY“ novatorišką požiūrį į odos priežiūrą, kuris veikia dviem lygmenimis: „IN’DETOX“ ir „YO’ACTIVE“.

Aktualu kasdienai