WELLMAXX PHASE2 SOLUTION CONCENTRATES REFINE veido skystis ampulėse

Prekės kodas: 4260224945143
 • 24,90 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  WELLMAXX PHASE2 SOLUTION CONCENTRATES REFINE
  veido skystis ampulėse skirtas normaliai, brandžiai arba brandžios odos požymių turinčiai odai prižiūrėti.
   
  Koncentruotas skystis ampulėse padeda palaikyti gerą gyvybingumą praradusios odos būklę. Jis pasižymi glotninamuoju ir atkuriamuoju poveikiu. Priemonė atgaivina odą ir aprūpina ją būtinu drėgmės kiekiu, taip pat suvienodina odos atspalvį.
   
  Sudėtyje yra
  Didelės dozės hialurono rūgšties derinio, saldžiųjų migdolų aliejaus, veikliosios medžiagos XEP™ - 018, karnozino ir niacino.
   
  Naudojimas
  Ryte ir (arba) vakare tepkite nuvalytą odą skysčiu. Pirštų pagalvėlėmis švelniai ir lengvai prisiliečiant prie odos paskirstykite, kad priemonė gerai įsigertų.
   
   
  Apie WELLMAXX
   
  WELLMAXX – kosmetikos prekių ženklas ir „WM BEAUTYSYSTEMS“ įmonių grupės dalis, kuri sėkmingai veikia daugiau nei 20 metų tiek Vokietijoje, tiek tarptautiniu mastu. „Mes visada deriname profesionalių mokslinių tyrimų ir medicinos sektoriaus ekspertų žinias su savo aistra nuolat ieškoti naujų, novatoriškų Jūsų grožio kelių. Štai kodėl visi mūsų prekės ženklai pasižymi aukščiausiais kokybės standartais, apdovanojimais už grožio naujoves bei aukščiausio lygio kosmetika. Jūsų grožis yra mūsų misija!“–  teigia WELLMAXX atstovai.

Aktualu kasdienai