WELLMAXX CONCENTRATES ANTI WRINKLE BOOST veido skystis ampulėse (7 x 2 ml)

Prekės kodas: 4260224945082
 • 22,90 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  WELLMAXX CONCENTRATES ANTI WRINKLE BOOST
  veido skystis ampulėse
   
  Koncentruotas skystis ampulėse padeda palaikyti gerą odos būklę. Priemonės sudėtyje esančios veikliosios medžiagos pasižymi išskirtiniu standinamuoju ir glotninamuoju poveikiais. Jos gali padėti vizualiai sumažinti brandžios odos linijų matomumą.
   
  Sudėtyje yra
  Kelių tipų hialurono rūgšties, veikliosios medžiagos Easyliance, kinrožių žiedų ekstrakto, vitaminų, mineralų ir antioksidantų.
   
  Naudojimas
  Ryte ir (arba) vakare tepkite nuvalytą odą skysčiu. Pirštų pagalvėlėmis švelniai ir lengvai prisiliečiant prie odos paskirstykite, kad gerai įsigertų į odą. Tada tepkite priežiūros priemonę. Rekomenduojama naudoti veido skystį 7 dienas.
   
   
  Apie WELLMAXX
   
  WELLMAXX – kosmetikos prekių ženklas ir „WM BEAUTYSYSTEMS“ įmonių grupės dalis, kuri sėkmingai veikia daugiau nei 20 metų tiek Vokietijoje, tiek tarptautiniu mastu. „Mes visada deriname profesionalių mokslinių tyrimų ir medicinos sektoriaus ekspertų žinias su savo aistra nuolat ieškoti naujų, novatoriškų Jūsų grožio kelių. Štai kodėl visi mūsų prekės ženklai pasižymi aukščiausiais kokybės standartais, apdovanojimais už grožio naujoves bei aukščiausio lygio kosmetika. Jūsų grožis yra mūsų misija!“–  teigia WELLMAXX atstovai.

Aktualu kasdienai