Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

TREAT ING FOR DRY HAIR
plaukų kaukė skirta sausiems plaukams prižiūrėti.
 
Kaukė aprūpina plaukus maitinamosiomis medžiagomis, suteikia jiems glotnumo. Priemonė padeda atkuri aplinkos poveikio arba cheminių medžiagų pažeistų plaukų struktūrą iš vidaus.
 
Sudėtyje yra
Alyvuogių aliejaus.
 
Naudojimas
Būtinu kiekiu tepkite šampūnu ištrinktus plaukus, tolygiai paskirstykite per visą plaukų ilgį. Palikite kelioms minutėms. Nuplaukite vandeniu.
 
 
Apie ING
 
Tobulas kokybės ir paprastumo derinys toks yra ING kūrėjų tikslas. Gyvename visuomenėje, kurioje laikas skrieja šviesos greičiu, todėl italų kosmetikos kūrėjai suvokė, jog kartais reikia sustoti ir pasirūpinti savimi. Tam ir yra skirta ING sukurta kosmetika. Aiškios, patikimos, daugiafunkcės ir lengvai naudojamos priemonės padės pasirūpinti plaukais, o skyrę laiko sau, sustoję ir apsižvalgę aplink, pasijusite geriau ir įgausite naujų jėgų savo tikslų siekimui.

Ingredients: Aqua [Water], Cetearyl alcohol, Cetrimonium chloride, Imidazolidinyl urea, Parfum [Fragrance], Phenoxyethanol, Propylene glycol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Olea europaea (Olive) fruit oil, CI 42090 [Blue 1]

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Vilnius
Ozo g. 18 (PLC „OZAS“), Vilnius
3 vnt.
Ozo g. 25 (PLC „AKROPOLIS“), Vilnius
2 vnt.

Kaunas
K. Baršausko g. 66a (PLC „MOLAS“), Kaunas
3 vnt.