THANK YOU FARMER BACK TO ICELAND valomasis veido vanduo, 270 ml

Prekės kodas: 8809454981574
 • 17,90 €
 • 14,32 €
 • -20%
 • PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į Eurokos parduotuvę pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Pristatymas į pasirinktą OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d.

 • Aprašymas

  THANK YOU FARMER BACK TO ICELAND
  valomasis veido vanduo
   
  Valomasis veido vanduo pašalina makiažą, odos nešvarumus ir riebalų perteklių, padeda pašalinti negyvas odos ląsteles. Priemonė taip pat valo odos poras, pasižymi drėkinamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis, tad oda po valymo įgauna skaistumo ir gaivumo.
   
  Sudėtyje yra
  Islandijos samanų ekstrakto.
   
  Naudojimas
  Sudrėkinkite vatos lapelį ir valykite veidą. Norint pašalinti makiažą nuo konkrečių odos vietų, palaikykite vatos lapelį prispaustą prie odos 5—10 sekundžių ir švelniai nuvalykite. Nuplauti priemonės nebūtina, tačiau jeigu norite, galima nuprausti veidą vandeniu.
   
   
  Apie THANK YOU FARMER
   
  THANK YOU FARMER korėjietiškos kosmetikos prekių ženklas įkurtas 2015 metais. Bendrovės vertybių pamatas įkvėptas ūkininkų. Remiantis jų patirtimi ir kuriama THANK YOU FARMER kosmetika. „Ūkininkai yra sąžiningiausi žmonės, kurie laikosi gamtos dėsnių. Jie savo prakaitu ir pastangomis stengiasi gauti iš gamtos vaisių, grūdų ir kitų išteklių“ – teigia prekių ženklo atstovai. Tad bendrovės tikslas yra semtis įkvėpimo iš ūkininkų, iš gamtos ir taip pat sąžiningai siekti harmonijos odos priežiūros rutinoje. THANK YOU FARMER kosmetikoje gausu natūralių ingredientų, augalų ekstraktų. Bendrovė priemonių gamyboje naudoja novatoriškas technologijas ir unikalias formules, kurios leidžia kurti kokybišką odos priežiūros kosmetiką.

Aktualu kasdienai