Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

S.OLIVER PURE SENSE
moterų tualetinis vanduo
 
Žmonės, kurie pasitiki savimi, yra autentiški, natūralūs, susitelkę. Jie neapsimetinėja tuo, kuo nėra, ir nesigiria materialiais dalykais.
Viskas, kas jiems yra svarbu yra susikoncentravimas ties svarbiais dalykais: jų asmenybės ir juos supančių žmonių. Tai daro juos tikrus, autentiškus ir nepaprastai žavingus.
Tas pats taikoma ir jų kvapams.  Kurie ieško kažko tikro, kažko tyro, kas neatitraukia nuo jų dėmesio, bet papildomai pabrėžia jų asmenybę kaip
S.OLIVER PURE SENSE.
 
Viršutinės aromato natos –  ananasai, citrinos, bergamotės.
Vidurinės aromato natos – magnolijos, bambukų lapai, rožės.
Bazinės aromato natos – plūduriuojanti mediena, muskusas, ambroksanas.
 
 
Apie S. OLIVER
 
S. OLIVER – aukščiausios kokybės mados prekės ženklas, įkurtas 1969 m. Vokietijoje, siūlantis platų pasirinkimą drabužių, bižuterijos, akinių bei kvepalų. Pirmieji kompanijos kvepalai buvo sukurti 2006 m.  Elegancija ir pasitikėjimas savimi yra S. OLIVER sėkmės pagrindas. Šios savybės yra puikiai išreikštos prekės ženklą atitinkančiuose kvepaluose, kuriuose puikiai dera išskirtinis stilius su pastangų nereikalaujančia elegancija.

Ingredients: ALCOHOL,FRAGRANCE (PARFUM),WATER (AQUA),LINALOOL,CITRONELLOL,GERANIOL,ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,ETHYLHEXYL SALICYLATE,CITRAL,BHT

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.