PAUL RIVERA GENIAL VOLUME neaerozolinis plaukų lakas, 300 ml

Prekės kodas: 8059015606037
 • 10,90 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  PAUL RIVERA GENIAL VOLUME
  neaerozolinis plaukų lakas skirtas šukuosenai modeliuoti, fiksuoti ir siekiant suteikti plaukams daugiau apimties.
   
  Purškiamasis neaerozolinis plaukų lakas padeda modeliuoti ir fiksuoti šukuoseną, suteikia plaukams apimties. Priemonė yra ekonomiška, nes purškia tiksliai į norimą vietą.
   
  Sudėtyje yra
  Piliarožių ir bambukų ekstraktų.
   
  Naudojimas
  Laką purkškite ant drėgnų arba sausų plaukų laikantis 30 cm atstumo. Norint suteikti plaukams daugiau apimties, laką purkškite  ant plaukų šaknų.
   
   
  Apie PAUL RIVERA
   
  PAUL RIVERA – tai profesionalūs plaukų dažai, prabangios plaukų priežiūros ir formavimo priemonės, skirtos sustiprinti, apsaugoti plaukus ir išlaisvinti jūsų kūrybinius impulsus. Unikalios priemonės padeda patenkinti tiek grožio meistrų, tiek įprastų vartotojų poreikius. Itališka kokybė, prabanga, kūrybiškumas ir kruopščiai atrinkti ingredientai – tai PAUL RIVERA grožio pasaulis.

Aktualu kasdienai