PAGLIERI GENUA parfumuotas vanduo, 100 ml

Prekės kodas: 8004995636437
 • 149,00 €
 • 119,20 €
 • -20%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  PAGLIERI GENUA
  parfumuotas vanduo skirtas vyrams ir moterims, kurie mėgsta citrusų ir medienos aromatus.
   
  GENUA palieku po savęs, su spalvingais namais su vaizdu į uostą, norint pereiti į viršutinę miesto dalį. Aš pasiklystu nedideliame kelių krašte su alyvuogių giraitėmis. Alyvmedžių kvapas, susimaišiusių su aromatiniais žolelių kvapais, o šviežios ir vešlios augalijos vaizdas vis dar išlikęs mano prisiminimuose. Aromatas įkvėptas Genujos uostamiesčio bei Art Nouveau vilų elegancijos. Didinga citrusų ir medienos simfonija suteikia kvepalams intensyvumo. Žalią kvapiųjų auksabarzdžių, bazilikų ir alyvuogių žiedų puokštę užtvirtina pačiulių, smilkalų, kipariso dervos ir santalų natos.
   
  Viršutinės aromato natos – citrinos, alyvuogių žiedai, pipirai.
  Vidurinės aromato natos – mirtos, kedrai, kvapieji auksabarzdžiai, bazilikai.
  Bazinės aromato natos – pačiuliai, smilkalai, santalai, kipariso derva.
   
  Sudėtyje yra
  Tikrųjų Italijos mandarinų eterinio aliejaus, Italijos bergamočių eterinio aliejaus, Ispanijos kiparisų eterinio aliejaus. Taip pat gamyboje naudojamos natūralios žaliavos: Maroko mimozos, Egipto pelargonijos, Indonezijos pačiuliai, šalavijo aliejus bei santalo esencija.
   
   
  Apie PAGLIERI 1876
   
  PAGLIERI 1876 – lyderis Italijos kosmetikos ir buities priemonių rinkoje. Aistra kvapui ir sukaupta tradicijų patirtis įmonę paskatino kurti unikalias priemones, galinčias sužadinti vartotojų jausmus ir pagerinti jų gyvenimo kokybę. Tradicijos, istorija, kokybė ir autentiškumas – tai yra unikalios Italijos įmonės esmė.

Aktualu kasdienai