PAGLIERI FLORENTIA parfumuotas vanduo, 100 ml

Prekės kodas: 8004995636468
 • 149,00 €
 • 119,20 €
 • -20%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  PAGLIERI FLORENTIA
  parfumuotas vanduo skirtas vyrams ir moterims, kurie mėgsta rytietiškus, odos aromatus.
   
  Aš pasiekiau Florenciją, ieškodamas naujo atradimo dvasios ir niekur kitur pasaulyje egzistuojančio meistriškumo. Aš ėjau siauromis gatvelėmis ieškodamas senų dirbtuvių. Aš visada prisimenu šiuos kvepalus iš Florencijos amatų popieriaus ir degintos odos. Man įdomu, ar tai taip pat yra ir uoslės atmintis, kuri daro šiuos prisiminimus neišdildomus. FLORENTIA atspindi visame pasaulyje garsėjantį vertingą Florencijos popierių bei odą. Aromatas intensyvus ir stebinantis, pasižymintis jausmingumu ir paslaptingumu.
   
  Viršutinės aromato natos –  bergamotės, rožės, gvazdikėliai.
  Vidurinės aromato natos – kedrai, irisai, oda, styrax derva.
  Bazinės aromato natos – santalai, tonka pupelės, ambra.
   
  Sudėtyje yra
  Italijos bergamočių, Indonezijos pačiulių, kvapiųjų auksabarzdžių ir Somalio mirtos eterinių aliejų. Taip pat gamyboje naudojamos natūralios žaliavos: Italijos bergamočių, Paragvajaus Guaic medienos esencijos, Somalio mirta, Indonezijos kvapiojo auksabarzdžio esencija, Reunjono salos raudonųjų uogų esencija, koriandro esencija.
   
   
  Apie PAGLIERI 1876
   
  PAGLIERI 1876 – lyderis Italijos kosmetikos ir buities priemonių rinkoje. Aistra kvapui ir sukaupta tradicijų patirtis įmonę paskatino kurti unikalias priemones, galinčias sužadinti vartotojų jausmus ir pagerinti jų gyvenimo kokybę. Tradicijos, istorija, kokybė ir autentiškumas – tai yra unikalios Italijos įmonės esmė.

Aktualu kasdienai