ORGANIC PEOPLE COCONUT & MINT burnos skalavimo skystis, 250 ml

Prekės kodas: 4743318147819
 • 4,99 €
 • DOVANA - STAIGMENA, perkant už 20 EUR ir daugiau. Tik 01 25 - 31.

 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  ORGANIC PEOPLE COCONUT & MINT
  burnos skalavimo skystis
   
  Organinis burnos skalavimo skystis apsaugo dantis ir dantenas. Jis suteikia gaivų burnos kvapą ir pašalina apnašas. Priemonė sertifikuota „ECOCERT“ ir „COSMEBIO“.
   
  Sudėtyje yra
  99 % natūralios ir 10 % organinės kilmės sudedamųjų dalių. Kokosų aliejaus ir organinio mėtų ekstrakto.
   
  Naudojimas
  Įpilkite į kamštelį skysčio, skalaukite burną 30 sekundžių. Skystį išspjaukite, nenurykite, neskalaukite iš naujo. Skalaukite burną po dantų valymo arba tarp valymų. Galima naudoti priemonę, kai nėra galimybės išsivalyti dantų.
   
   
  Apie ORGANIC PEOPLE
   
  Noras būti arčiau gamtos, rūpintis savo sveikata ir savo planeta daugeliui iš mūsų tapo gyvenimo filosofija. Iš tiesų, kodėl mes naudojame chemines medžiagas, kai gamta mums gali duoti daug daugiau?  ORGANIC PEOPLE priemonės sudarytos iš natūralių ingredientų ir yra papildytos vertingais organiniais ekstraktais ir aliejais, kurie auginami ekologiškomis sąlygomis, nenaudojant cheminių trąšų.

Aktualu kasdienai