NEUTROGENA HYDRO BOOST šveičiamasis kremas, 150 ml

Prekės kodas: 3574661293509
 • 7,99 €
 • DOVANA - STAIGMENA, perkant už 20 EUR ir daugiau. Tik 01 25 - 31.

 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  NEUTROGENA HYDRO BOOST
  šveičiamasis kremas
   
  Novatoriškas šveičiamasis gelis su mikrorutuliukais, kurie švelniai, tačiau efektyviai nušveičia ir pašalina nešvarumus bei atgaivina, prisotina odą drėgmės. Oda tampa švari ir elastinga po kiekvieno valymo. Tinkamas jautriai odai.
   
  Sudėtyje yra
  Mikrorutuliukų.
   
  Naudojimas
  Tinka naudoti kasdien. Švelniai įmasažuokite į drėgną odą sukamaisiais judesiais. Kruopščiai nuskalaukite.
   
   
  Apie NEUTROGENA
   
  Šį prekės ženklą 1930 m. įkūrė Emanuel Stolaroff.  NEUTROGENA odos ir plaukų priežiūros priemonės  kuriamos bendradarbiaujant su dermatologais. Šio gamintojo sukurta „Norvegian Formula®“ sukurta specialiai sausai odai. Ši formulė intensyviai ir giliai drėkina odą. Nuo 1994 m. NEUTROGENA priklauso JOHNSON & JOHNSON kuriamų priemonių šeimai. JOHNSON & JOHNSON yra pasaulinio masto farmacijos, medicinos prietaisų ir plataus vartojimo produktų kompanija, įkurta 1886 m. JAV.

Aktualu kasdienai