NEUTROGENA HYDRO BOOST gelinis kremas sausai odai prižiūrėti, 50 ml

Prekės kodas: 3574661287232
 • 19,99 €
 • DOVANA - STAIGMENA, perkant už 20 EUR ir daugiau. Tik 01 25 - 31.

 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  NEUTROGENA HYDRO BOOST
  gelinis kremas sausai odai prižiūrėti
   
  Sudėtyje esanti hialurono rūgštis pagerina odos drėkinimą, o natūrali trehalozė padeda išlaikyti drėgmę. Efektyvi sudėtis padeda apsaugoti odą nuo išorinių dirgiklių, kurie gali prisidėti prie odos dehidracijos. Oda atrodo sveikesnė, sudrėkinta ir yra atsparesnė drėgmės praradimui. Kliniškai įrodyta, kad produktas pagerina odos drėgmės lygį jau po pirmo naudojimo. Išmani drėkinimo sistema natūraliai išlaiko drėgmę odoje ir panaudoja ją, kai odai drėgmės trūksta. Veikia kaip apsauginis odos sluoksnis tam, kad būtų išvengta drėgmės praradimo. Nekomedogeninis, be kvapo.
   
  Sudėtyje yra
  Hialurono rūgšties, trehalozės.
   
  Naudojimas
  Tepkite priemone veidą ir kaklą ryte ir vakare.
   
   
  Apie NEUTROGENA
   
  Šį prekės ženklą 1930 m. įkūrė Emanuel Stolaroff.  NEUTROGENA odos ir plaukų priežiūros priemonės  kuriamos bendradarbiaujant su dermatologais. Šio gamintojo sukurta „Norvegian Formula®“ sukurta specialiai sausai odai. Ši formulė intensyviai ir giliai drėkina odą. Nuo 1994 m. NEUTROGENA priklauso JOHNSON & JOHNSON kuriamų priemonių šeimai. JOHNSON & JOHNSON yra pasaulinio masto farmacijos, medicinos prietaisų ir plataus vartojimo produktų kompanija, įkurta 1886 m. JAV.

Aktualu kasdienai