Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

NATURTINT
ilgalaikiai gelinės tekstūros plaukų dažai be amoniako
 
NATURTINT – natūralios spalvos, įkvėptos gamtos. Maksimaliai tausojantys ilgalaikiai plaukų dažai be amoniako su 100% augaliniais ingredientais, kurie apsaugo plaukus ir galvos odą. Lengvai naudojama priemonė pasižymi geline formule, kuri suteikia dažams standumo – neleidžia lašėti. Plaukų dažai yra švelnaus kvapo, nesausina odos, suteikia stiprų drėkinimą bei intensyvią, ilgai išliekančią spalvą. Priemonė efektyviai padengia žilus plaukus. Stipresni, glotnesni ir pamaitinti plaukai su NATURTINT! Plaukų dažus galite rinktis iš gausybės atspalvių.
  
NAUJOVĖ – plaukų dažų pakuotėje be dažymui skirtų priemonių rasite ir plaukus puoselėjančią daugiafunkcę kaukę, kurioje yra 99%  natūralių ingredientų, gausu ekologiškų sudedamųjų dalių. Priemonę galima naudoti pakartotinai kelias savaites po dažymo, taip pailginant spalvos intensyvumą ir suteikiant plaukams stiprumo bei blizgesio. Kaukė pagerina plaukų dažų įsisavinimą, kad spalva būtų ryškesnė ir ilgiau išliktų, palengvina plaukų formavimą, padidina apimtį bei suteikia spindesio.
 
Plaukų dažų sudėtyje yra:
Farmacinės kategorijos dažiklių, sojų, oleino rugšties iš alyvuogių aliejaus, ekologiško putonių sėklų aliejaus, ekologiškų emulsiklių, peroksido.
 
Plaukų kaukės sudėtyje yra:
Bolivinių balandų, baobabo baltymų, sviestmedžių aliejaus, tikrųjų margainių.
 
Pakuotėje yra:
  • Dažų buteliukas (60 ml)
  • Oksidanto buteliukas (60 ml)
  • Daugiafunkcė kaukė su bolivine balanda (50 ml)
  • Apsauginės pirštinės
  • Informacinis lapelis
 
Naudojimas
Supilkite dažiklį į oksidanto buteliuką ir suplakite. Užtepkite ant plaukų ir palaikykite 30-40 minučių. Išplaukite plaukus su įprastu šampūnu. Užtepkite „Multi Care“ plaukų kaukę. Nuskalaukite.  Daugiau informacijos skaitykite priemonės informaciniame lapelyje. Vienos dažų pakuotės pakanka ilgiems plaukams nudažyti, o trumpiems – pakuotės dažniausiai užtenka dviem kartams.