MOMENTS4ME AFTER SPORT veido kaukė, 16 ml

Prekės kodas: 3770008661226
 • 6,49 €
 • 4,87 €
 • -25%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  MOMENTS4ME AFTER SPORT
  veido kaukė
   
  Ar treniruotės metu ir po sporto jaučiatės ištroškę? Jūsų odą irgi! Akimirksniu drėkinanti ir remineralizuojanti kaukė padeda atgaivinti veido odą po sporto treniruotės. Dvigubo poveikio priemonė gerina į raudonį linkusios odos būklę, aprūpina odą būtinu drėgmės kiekiu ir mineralais. Ergonomiška kaukės forma ir elastinga medžiaga prisitaiko prie veido kontūrų ir leidžia pasiekti norimą rezultatą.
   
  Sudėtyje yra
  Hialurono rūgšties ir alavijų lapų sulčių.
   
  Naudojimas
  Nuvalykite makiažą ir veidą nuprauskite šiltu vandeniu. Atidarykite pakuotę – kaukė yra tarp dviejų apsauginių lakštų. Nuimkite pirmąjį apsauginį lakštą ir dėkite kaukę ant veido. Įsitikinkite, kad kaukė tinka Jūsų veidui. Nuimkite antrąjį apsauginį lakštą. Palikite kaukę ant veido iki 15 minučių. Nuimkite ją ir švelniais judesiais įmasažuokite į odą skysčio perteklių.
   
   
  Apie MOMENTS4ME
   
  „Mes tikime, jog pasinaudoję ramybės akimirkomis, kasdien žengsite į laimingesnį ir labiau subalansuotą gyvenimą. MOMENTS4ME grožio priemonės padės valdyti kasdienybės šurmulį ir atsipalaiduoti Jūsų mintims. Tai akimirkos, skirtos Jums ir Jūsų odos priežiūrai. Mūsų kaukės yra sukurtos natūralių, aktyvių ingredientų pagrindu ir pagamintos iš 100 % natūralios, biologiškai skaidžios bioceliuliozės. MOMENTS4ME priemonės yra sertifikuotos veganų ir niekada nebuvo bandytos su gyvūnais. Tai daro jas visiškai saugias Jūsų sveikatai ir aplinkai“ – teigia prekės ženklo atstovai.

Aktualu kasdienai