MERCEDES - BENZ WOMAN tualetinis vanduo moterims, 60 ml

Prekės kodas: 3595471071057
 • 56,90 €
 • 36,99 €
 • -35%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  MERCEDES - BENZ WOMAN
  parfumuotas vanduo skirtas moterims, kurios mėgsta žalumos, gėlių aromatus.
   
  MERCEDES - BENZ WOMAN kvepalai skirti moteriai, kuri supranta moteris, pripažįstančias savo troškimus, intuiciją ir nuovoką.
   
  Nuotaikingas aromatas išsiskiria gėlių gaivumu ir pikantiškais vaisių niuansais. Jis prasideda mandarinų akordais, juodųjų serbentų bei kriaušių lapų natomis, kurios užburia savo nesustabdomu charakteriu, gurmanišku ir rūgštoku žavesiu. Kvepalų šerdyje jausminga ir moteriška baltųjų gėlių puokštė: arabinis jazminaitis, pakalnutės ir gardenijos. Aromatą užbaigia Australijos santalo, vilkdalgių ir muskuso natos, kurios palieka neprilygstamą pėdsaką ant Jūsų odos.
   
  Viršutinės aromato natos – kriaušės lapai, juodųjų serbentų lapai, mandarinai.
  Vidurinės aromato natos – arabinis jazminaitis, pakalnutės, gardenijos.
  Bazinės aromato natos – muskusas, vilkdalgiai, santalas.
   
   
  Apie MERCEDES BENZ
   
  MERCEDES BENZ ženklas jau yra tapęs sėkmingo, komfortiško ir prabangaus gyvenimo būdo sinonimu. Šiuo metu MERCEDES BENZ – tai ne tik automobilių gamintojo, bet ir sėkmingo gyvenimo aromatas. Jau 130 metų MERCEDES BENZ kvepalai gaminami Prancūzijoje, kuri garsėja savo išskirtine patirtimi parfumerijos srityje. Žymaus prekės ženklo priemonėse naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai taip suteikiant vartotojui visa, kas geriausia. 130 metų naujovių, meistriškumo ir aistros. Prekės ženklas perteikia dizaino meistriškumo, sportiškumo, šiuolaikiškumo ir mados dvasią.

Aktualu kasdienai