Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

MAX FACTOR REAL BROW FILL & SHAPE
antakių pieštukas
 
Dvipusė antakių formavimo priemonė REAL BROW FILL & SHAPE pranoks Jūsų lūkesčius. Ja galėsite „sutramdyti“ bei paryškinti antakius ir padailinti jų formą, kad jie atrodytų nepriekaištingai. Vienoje jos pusėje yra antakių pieštukas, o kitoje – antakių šešėliai su teptuku, kad būtų lengva suteikti antakiams norimą tobulą formą.
 
Naudojimas
1 žingsnis. Pašukuokite antakius aukštyn, kad pamatytumėte, kur yra tarpai. Pieštuku užpildykite juos ir suteikite antakiams norimą formą.
2 žingsnis. Kai padailinsite antakių formą, vietas, kur plaukeliai reti, perbraukite šešėlių teptuku, kad sukurtumėte natūralaus tankumo įspūdį.
3 žingsnis. Galiausiai brūkštelėkite teptuku plaukelių augimo kryptimi.
 

 

 
Kompanijos MAX FACTOR įkūrėjas Maxas Factoras, gimęs 1872 m., inicijavo daugybę kosmetikos naujovių nuo pirmojo visą veidą dengiančio makiažo pagrindo iki dirbtinių blakstienų ir lėmė ne vienos kartos moterų išvaizdą. Maxo Factoro sukurta kerinti Holivudo dievaičių išvaizda tapo 20-ojo amžiaus grožio etalonu. Maxas Factoras kūrė ne tik kosmetikos gaminius - jis išrado daugybę makiažo būdų, skirtų tiek specialiems kino efektams išgauti, tiek grožiui paryškinti. Prekių ženklo „Max Factor“ kosmetikos priemonės suteikia moterims žavesio, kuris prieinamas kiekvienai.