MARC ANTHONY STRICTLY CURLS plaukų losjonas, 245 ml

Prekės kodas: 621732003024
 • 9,49 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  MARC ANTHONY STRICTLY CURLS
  plaukų losjonas skirtas garbanotiems plaukams prižiūrėti.
   
  Garbanos yra ir pagunda, ir priešas: kartais jas sunku suvaldyti. Dalis mūsų klientų be paliovos ieško naujų būdų jų atsikratyti, o kitiems, kad ir ką jie bedarytų, garbanų vis negana. - MARC ANTHONY stilistų komanda.
   
  Plaukų losjonas lygina ir švelnina garbanas. Jis saugo garbanas nuo drėgmės praradimo, suteikia žvilgesio ir šilko švelnumo. Taip pat priemonė išryškina ir pabrėžia garbanų sruogas.
   
  Sudėtyje yra
  Šilko baltymų, vitamino E.
   
  Naudojimas
  Išspausti nedidelį kiekį ant delno, patrinti pirštais ir tepti ant drėgnų plaukų. Jeigu norite natūralių lengvai krintančių ir švelnių sruogų džiovinkite plaukus difuzoriumi.
   
   
  Apie MARC ANTHONY
   
  MARC ANTHONY yra Toronte įsikūręs garsus plaukų stilistas, produktų kūrėjas, verslininkas ir televizijos asmenybė, sukėlęs revoliuciją plaukų priežiūros industrijoje. Šiam stilistui savo plaukus patiki Catherina Zeta-Jones, Paris Hilton ir Kate Bosworth, Jorko kunigaikštienė, Fergie, Tilda Swinton, Eva Longoria, Freida Pinto, Kevin Spacey, Harrison Ford, Justin Bieber ir Jeremy Renner bei kitos įžymybės. MARC ANTHONY siekdamas pasirūpinti tiek garsenybių išvaizda, tiek jų plaukų gerove, sukūrė šias nuostabias plaukų priežiūros ir formavimo priemones.

Aktualu kasdienai