MARC ANTHONY DREAM WAVES plaukų purškiklis „Beach spray“, 125 ml

Prekės kodas: 621732003451
 • 10,90 €
 • PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves ir e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą ar Eurokos parduotuvę pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NAUJA! Pristatymas į pasirinktą OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d.

 • Aprašymas

  MARC ANTHONY
  plaukų purškiklis skirtas tiesiems ir garbanotiems plaukams prižiūrėti.
   
  Net ir tiesūs plaukai paplūdimyje gali virsti į seksualiai krintančias bei švelnias garbanas. Plaukų purškiklis sukuria natūralias, lengvai krintančias, švelnias ir banguotas sruogas. Priemonė plaukams suteiks švelnumo, blizgesio ir purumo. Purškiklio sudėtyje yra hidrolizuoto šilko ir vitamino B5, kurie saugo ir drėkina plaukus. Purškiklis sukurs nuostabias ir lengvai valdomas garbanas.
   
  Sudėtyje nėra
  Sulfatų.
   
  Sudėtyje yra
  Hidrolizuoto šilko, vitamino B5.
   
  Naudojimas
  Purkškite tolygiai ant drėgnų arba sausų plaukų. Suspauskite ir sugniaužkite plaukus. Leiskite plaukams išdžiūti natūraliai arba džiovinkite difuzeriu.
   
   
  Apie MARC ANTHONY
   
  MARC ANTHONY yra Toronte įsikūręs garsus plaukų stilistas, produktų kūrėjas, verslininkas ir televizijos asmenybė, sukėlęs revoliuciją plaukų priežiūros industrijoje. Šiam stilistui savo plaukus patiki Catherina Zeta-Jones, Paris Hilton ir Kate Bosworth, Jorko kunigaikštienė, Fergie, Tilda Swinton, Eva Longoria, Freida Pinto, Kevin Spacey, Harrison Ford, Justin Bieber ir Jeremy Renner bei kitos įžymybės. MARC ANTHONY siekdamas pasirūpinti tiek garsenybių išvaizda, tiek jų plaukų gerove, sukūrė šias nuostabias plaukų priežiūros ir formavimo priemones.
   

Aktualu kasdienai