MARC ANTHONY COCONUT OIL & SHEA BUTTER plaukų šampūnas „Hydrating“, 250 ml

Prekės kodas: 621732531039
 • 9,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  MARC ANTHONY COCONUT OIL & SHEA BUTTER
  plaukų šampūnas skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams prižiūrėti.
   
  Sausi, pažeisti plaukai – viena dažniausia mūsų klientų problema. Plaukus alinančių veiksnių yra daug: intensyvus modeliavimas, karšti įrankiai, oras, centrinis šildymas, aplinkos tarša ir taip toliau. Kokosų aliejus - tai natūrali gamtos suteikta dovana Jūsų plaukams. Jis padeda atkurti nualintą plaukų struktūrą, kad šie vėl taptų žvilgantys, paklusnūs ir sveiki. - MARC ANTHONY stilistų komanda.
   
  Drėkinamasis plaukų šampūnas skatina sausų, pažeistų plaukų augimą ir pasižymi maitinamosiomis, valomosiomis savybėmis. Jis padeda stiprinti bei atkurti pažeistas ir sausas plaukų vietas, saugo plaukus nuo lūžinėjimo ir galiukų skilinėjimo. Šampūno sudėtyje esantis kokoso aliejus ir taukmedžio sviestas atkuria ir atgaivina plaukus, sugrąžina jiems prarastą žvilgesį. Biotinas stiprina plaukus, gerina jų būklę, skatina augimą. Jis tausoja plaukų spalvą, saugo nuo išsausėjimo. Jūsų plaukai taps sveikesni ir lygesni.
   
  Sudėtyje nėra
  Sulfatų.
   
  Sudėtyje yra
  Kokoso aliejaus, taukmedžio sviesto, biotino.
   
  Naudojimas
  Tepkite drėgnus plaukus. Pamasažuokite. Nuskalaukite.
   
  Siekiant geresnių rezultatų
  Naudokite kartu ir kitas MARC ANTHONY COCONUT OIL & SHEA BUTTER plaukų priežiūros priemones.
   
   
  Apie MARC ANTHONY
   
  MARC ANTHONY yra Toronte įsikūręs garsus plaukų stilistas, produktų kūrėjas, verslininkas ir televizijos asmenybė, sukėlęs revoliuciją plaukų priežiūros industrijoje. Šiam stilistui savo plaukus patiki Catherina Zeta-Jones, Paris Hilton ir Kate Bosworth, Jorko kunigaikštienė, Fergie, Tilda Swinton, Eva Longoria, Freida Pinto, Kevin Spacey, Harrison Ford, Justin Bieber ir Jeremy Renner bei kitos įžymybės. MARC ANTHONY siekdamas pasirūpinti tiek garsenybių išvaizda, tiek jų plaukų gerove, sukūrė šias nuostabias plaukų priežiūros ir formavimo priemones.
   

Aktualu kasdienai